Znak sokola
Dnes je neděle 13. června 2021
a svátek slaví Antonín, zítra slaví svátek Roland.

Tělocvičná jednota
SOKOL Dvůr Králové nad Labem
Jste 9601202. návštěvník našich stránek.




--> Vstup na ADMINISTRACI.

©Peca 2002

Odkazy:
Sokol.cz
ČOS
Župa Podkrkonošská

Turistické informační centrum
Královéhradecký kraj
RADIOKING.cz

Tábor Sokola Dvůr Králové na Ježkově

Články:


Do příštího tábora na Ježkově zbývá ještě 31 dnů.

Etapové hry, které nás provázely našimi tábory:

  • 1993 - Jantarová stezka ( převzato)

  • 1994 - Ferda Mravenec ( převzato)

  • 1995 - Kryštof Kolumbus ( převzato)

  • 1996 - Poklad na Stříbrném jezeře ( P. Tomek)

  • 1997 - Cesta tam a zase zpátky - Hobiti ( P. Tomek)

  • 1998 - Lovci mamutů ( P. Tomek)

  • 1999 - Zlatá horečka ( P. Tomek)

  • 2000 - Ostrov pokladů ( P. Tomek)

  • 2001 - Husité ( P. Tomek)

  • 2002 - Robinson ( P. Tomek)

  • 2003 - Staré pověsti české aneb vyprávění starého kronikáře ( P. Tomek)

  • 2004 - Indiánskou stezkou ( P. Tomek)

  • 2005 - Staré řecké báje a pověsti ( J. Hotový)

  • 2006 - Expedice Afrika aneb Po stopách Dr. Emila Holuba (J. Hotový)

  • 2007 - Na dvoře krále Artuše (J. Hotový)

  • 2008 - Pohádky tisíce a jedné noci (J. Hotový)

  • 2009 - Lovci mamutů (J. Hotový)

  • 2010 - Harry Potter - Kámen mudrců (J. Hotový)

  • 2011 - Egypt - Ve stínu pyramidy (J. Hotový)

  • 2012 - Cesta kolem světa (A. Erbenová, J. Kučerová)

  • 2013 - Alenka v Říši divů (A. Erbenová, J. Kučerová)

  • 2014 - Vikingové (J. Hotový)

  • Seznam táborníků na Ježkově 2010:

    Sedláková Míša, Urban Vilda, Kopecký Matěj, Tyml Kuba, Urbanová Eliška, Školová Adéla, Kränková Anička, Blažková Anička, Rausa Ondra, Motalová Andrejka, Vaisová Anetka, Obst Vojta, Kuchta Honzík, Špatenková Evča, Hojný Vojta, Vlček Pavlík, Prouzová Dorotka, Fišerová Majda, Kopecký Adam , Dederová Terezka, Erben Nik, Benešová Káťa, Janečková Johanka, Kadečková Verča, Mikyska Kuba, Horníková Domča, Hubený Lukáš, Vognarová Kája, Rausa Ondra, Wohlrabová Natálka, Ficbauerová Bára, Špatenková Janička, Erbenová Sárka, Vlček Filípek, Fišerová Monika, Kučera Kryštof, Rezková Dominika, Totka Dominik, Paťava Tadeáš, Kubíková Erika, Hanek Filip, Sicilská Sára, Vaníček David, Paťava Adam, Kožešník Jan, Černohubová Aneta, Hynková Jana, Brosová Michaela, Ponikelská Nela, Godárová Vanessa, Fišerová Barbora, Šturmová Jolana, Kadečka Tomáš, Krobotová Eliška

    Instruktoři

    Lucie Keilová

    Seznam táborníků na Ježkově 2009:

    Duba Tomáš , Sedláková Míša, Urban Vilda, Jarolímková Pája, Kopecký Matěj, Tyml Kuba, Urban Matěj, Urbanová Eliška, Školová Adéla, Kränková Anička, Blažková Anička, Pavelková Kája, Horáčková Evička, Tomková Káťa, Rausa Ondra, Motalová Andrejka, Vaisová Anetka, Obst Vojta, Jeriová Týna, Krejčí Dáda, Vaško Pavlík, Šamanová Terezka, Kuchta Honzík, Špatenková Evča, Hojný Vojta, Vlček Pavlík, Prouzová Dorotka, Fišerová Majda, Kopecký Adam , Dederová Terezka, Langpaulová Káťa, Erben Nik, Benešová Káťa, Janečková Johanka, Kadečková Verča, Mikyska Kuba, Horníková Domča, Hubený Lukáš, Zálišová Jára, Nechanická Kája, Vognarová Kája, Holejšovský Tomáš, Rausa Ondra, Wohlrabová Natálka, Ficbauerová Bára, Špatenková Janička, Erbenová Sárka, Vlček Filípek, Fišerová Monča

    Instruktoři

    Rausa Karel, Keilová Lucie, Hanzlíčková Majda, Němec Pepa

    Seznam táborníků na Ježkově 2008

    Nik Erben, Sárka Erbenová, Dorka Prouzová, Anetka Vaisová, Evča Špatenková, Jája Špatenková, Tomáš Kadečka, Andrejka Motalová, Pavlík Vlček, Monča Fišerová, Majda Fišerová, Radim Rajsner, Pavlík Pilař, Áďa Školová, Anička Blažková, Míša Bartoška, Dan Drozen, Pavlík Vaško, Anička Dobřichovská, Pája Jarolímková, Evča Horáčková, Kuba Mikyska, Honza Kuchta, Pepa Němec, Eliška Krobotová, Vilda Urban, Eliška Urbanová, Lucka Sedláková,Týna Jeriová, Káťa Benešová, Verča Brslínková, Dáda Krejčí, Týna Kotíková, Vojta Obst, Ondra Rausa,
    Kája Rausa, Lucka Keilová, Majda Hanzlíčková, Johanka Janečková, Bára Ptáčková, Eliška Holmanová

    TÁBORNÍCI NA JEŽKOVĚ 2007

    Aneta Vaisová, Majda Fišerová, Ondra Mayerhoffer, Anička Kränková, Dorotka Prouzová, Nik Erben, Tomáš Kadečka, Týna Jeriová
    Míša Sedláková, Lucka Sedláková, Vilda Urban, Eliška Urbanová, Evička Špatenková, Andrejka Motalová, Pavlík Vlček, Pavlínka Jarolímková, Pavlík Vaško, Kristýnka Malá, Anetka Faktorová, Nikča Míčková, Eliška Krobotová, Terezka Táboříková, Rózi Kirschová, Anny Ondráková, Lucka Keilová, Verča Brslínková, Dáda Krejčí, Vojta Obst, Pepa Němec, Honza Kuchta, Majda Hanzlíčková, Eliška Krobotová, Káťa Kňourková, Matěj Kopecký, Tomáš Duba, Nikola Helbichová, Terezka Šamanová, Karel Rausa, Ondra Rausa, Kuba Papík, Honza Hanudel, Natálka Šifnerová, Adélka Školová, Sárinka Erbenová a Janička Špatenková

    Instruktoři 2007

    Bára Kränková, Zuzka Lárová, Verča Breuerová, Léňa Khýrová, Káťa Karešová, Péťa Jarolímek, Michal Petr, Ája Vokounová, Káťa Smejkalová

    TÁBORNÍCI NA JEŽKOVĚ 2006

    Ondra Mayerhofer, Míša Brosová, Kuba Papík, Kája Heřmanská, Eliška Špotová, Eliška Cermanová, Eliška Krobotová, Lucka Sedláková, Míša Sedláková, Anetka Vaisová, Terezka Táboříková, Léňa Skořepová, Andrejka Motalová, Honzík Kuchta,
    Honza Hanudel, Majda Hanzlíčková, Evička Špatenková, Anička Kränková, Mája Fišerová, Kristýnka Malá, Pavlínka Jarolímková, Vojtík Obst, Klárka Horáčková, Karolínka Chaloupková, Klárka Chaloupková, Vítek Kudrnáč, Verča Brslínková, Davídek Krejčí, Nikča Helbichová, Lucka Keilová, Rozárka Kirschová, Anička Ondráková,Týna Jeriová, Tomáš Duba, Matěj Kopecký, Kája Rausa, Eliška Skalická, Jára Šáfr, Nikolas Erben, Sárinka Erbenová, Janička Špatenková



    Index | Fórum | Historie | Rozvrh | Akce | Oddíly všestrannosti | Sportovní oddíly | Rekonstrukce tělocvičny | Kontakt