Znak sokola
Dnes je sobota 21. července 2018
a svátek slaví Vítězslav, zítra slaví svátek Magdaléna.

Tělocvičná jednota
SOKOL Dvůr Králové nad Labem
Jste 1244502. návštěvník našich stránek.




--> Vstup na ADMINISTRACI.

©Peca 2002

Odkazy:
Sokol.cz
ČOS
Župa Podkrkonošská

Turistické informační centrum
Královéhradecký kraj
RADIOKING.cz

200511030101
200511030102
200511030103
200511030104
200511030105

Oddíl předškolního žactva

  • 30. 10. 2005 - Fotografie z hodiny předškolních dětí

  • Články:

    Pondělí: 15:45 – 17 hodin

    Pro děti: od 4 do 6 let

    Oddíl předškolních dětí navštěvují děti, které dovršily 4 roky a vydrží celou hodinu bez rodičů.

    Cvičitelky: Špatenková P., Sixtová J., Špatenková E., Kirschová V., Šturmová D., Kukalová A.

    Náplň: Průpravná cvičení, napodobivá cvičení s říkadly, cvičení s náčiním i na nářadí, atletická průprava - seznámení se základními atletickými disciplínami, cvičení s hudbou, závodivé hry, tanečky a soutěže.

    Děti se účastní župních přeborů ve sportovní gymnastice a atletice, župního desetiboje a přespolního běhu. Děti mají možnost účastnit se i dalších akcí, např. šibřinek, výletů, akademií, běhu Terryho Foxe.

    Přehled akcí, kterých jsme se zúčastnili během cvičebního roku 2006 - 07

    7. 9. - Běh Terryho Foxe - 5 dětí
    23. 9. - župní přebor v přespolním běhu - Nový Hrádek - 3 děti
    5. 11. - župní přebor v desetiboji - Dvůr Králové - 7 dětí
    30. 10. - Helovínská cvičební hodina - 30 dětí
    4. 12. - Mikulášská cvičební hodina - 28 dětí
    18. 12. - Vánoční karnevalová hodina - 25 dětí
    3. 3. - Šibřinky na strašidelném hradě - 27 dětí
    5. 5. - Tajný výlet do Českého ráje - 8 dětí
    13. 5. - Župní přebor v atletice - Trutnov - 13 dětí
    červen - vyhlášení nejaktivnějších cvičenců za cvičební rok 2006 - 07

    Přehled akcí, kterých jsme se ve cvičebním roce 2005 – 06 zúčastnili:

    8. 9. – běh Terryho Foxe – 12 dětí
    17. 9. – výlet do Perníkové chaloupky a na Kunětickou horu – 6 dětí
    24. 9. – sletová štafeta – 6 dětí
    1. 10. – župní závod v přespolním běhu – 4 děti ( 1. místo E. Špatenková, 1. místo P. Vlček)
    22. 10. - župní desetiboj – 16 předškolních dětí ( 1. T. Mistr, 2. V. Vágnerová, 3. M. Fišerová)
    17. 11. - župní akademie v Náchodě - 10 dětí
    5. 12. - Mikulášská hodina - 35 dětí
    10. 12. – zimní tábornické setkání - 4 děti z našeho oddílu
    12. 12. - vánoční karneval - 30 dětí z našeho oddílu
    19. 12. - vánoční vystoupení - vystoupili Plaváčci ( 9 dětí), 4 děti z našeho oddílu cvičily ve skladbě Korálky
    22. 2. - Plaváčci a Korálky vystoupili na valné hromadě královédvorského Sokola
    5. 3. - dětské šibřinky - Ráz "V cirkuse"
    8. 4. - závody ve sportovní gymnastice a šplhu
    29. 4. - Sletová akademie v Úpici - vystoupily Korálky i Plaváčci
    13. 5. - župní závody v atletice - Jaroměř - 16 dětí
    20. 5. - Sletové vystoupení v Novém Hrádku - Plaváčci (9)
    28. 5. - Oblastní slet v Hradci Králové - Korálky (8) i Plaváčci (10)
    3. 6. - Oblastní slet v Pardubicích - vystoupí Korálky (9) i Plaváčci (9)
    11. 6. - Sletové vystoupení ve Dvoře Králové vystoupí Korálky (6) i Plaváčci (9)
    26. 6. - vyhodnocení cvičebního roku
    6. 7. - XIV. všesokolský slet v Praze - ve II. programu od 14 hodin vystoupili naši Plaváčci (10) i Korálky (4) - měli obrovský úspěch



    Index | Fórum | Historie | Rozvrh | Akce | Oddíly všestrannosti | Sportovní oddíly | Rekonstrukce tělocvičny | Kontakt