Dnes je pátek 19. dubna 2024
a svátek slaví Rostislav, zítra slaví svátek Marcela.

Mistrovství České rupubliky žactva ve skocích na trampolíně

Závod se konal 19.11. v Litoměřicích za účasti závodníků z Liberce, Odolene Vody,
Prahy Žižkova, Prahy Petřin, Dvora Králové, Olomouce, Rožnova pod Radhoštěm a Litoměřic. Z našeho oddílu se tohoto mistrovství mohli zúčastnit 3 závodníci. Zúčastnili se pouze dva a ješte si P. Rychterová při rozcvičení obnovila zranění
kotníku a do závodu nenastoupila. Celá reprezentace našeho oddílu záležela na D. Kursovi který se na rozdíl od dvou závodů před týdnem také nevyvaroval některých chyb které ho stály lepší umístění. V soutěži jednotlivců nezvládl volnou sestavu, neprobojoval se do desetičleného finále a skončil na 11. místě.Je to zatím jeho nejhorší umístění v MR / 2003 -7, 2004 - 4 místo/. V soutěži synchroních dvojic mu také povinná sestava nevyšla nejlépe a strátu se jim již nepodařilo dohnat i přesto že dostali nejvíce bodů za volnou sestavu i dobrý výkon ve finálové sestavě.

Umístění žáci jednotlivci:

• 11. - D.Kursa