Dnes je středa 24. dubna 2024
a svátek slaví Jiří, zítra slaví svátek Marek.

Foto - ./pict/2006/05/

Přebor Prahy 8. 4. Praha Žižkov

Výsledky - přebor Prahy 2006 (PDF)

Jako každý rok tak i letos byla zahájena nová sezona závodem v Praze. Tohoto závodu se zúčastňují všechny oddíly z Čech, oddíly z Moravy mají ve stejný termín
svůj závod Přebor Moravy. Závodu se zúčastnily oddíly z Prahy Petřin a Žižkova, Odolene Vody, Liberce, Litoměřic a Dvora Králové.

Nás reprezentovaly dvě žákyně, v jednotlivcích v kategorii r. 93-91 a v synchronních dvojicích ve sloučené kategorii žákyň. Obě zaskákaly v rozřazovacím závodě v jednotlivcích i synchronech dobře a zajistily si postup do finále. I v něm v jednotlivcích předvedly dobré výkony, v synchronních dvojicích skočila jedna závodnice jiný skok a tak naše dvojice klesla z druhého na čtvrté místo.

Umístění:

Žákyně r. 93 - 91:

• 2. místo Petra Rychterová

• 3. místo Markéta Vinařová

• Synchronní dvojice žákyně

• 4. místo Petra Rychterová - Markéta Vinařová

• Dalším závodem bude již 1. závod Českého poháru 22. 4. 2006 v Praze - Liboci
    a 17. 6. 2006 2. závod Českého poháru 17. 6. 2006 ve Dvoře Králové v hale ve Strži.