Dnes je pátek 26. dubna 2024
a svátek slaví Oto, zítra slaví svátek Jaroslav.

Dobrý vstup do nového ročníku poháru

• 1. závod Českého a Žákovského poháru 2006 - kompletní výsledky (PDF)

• V Praze Liboci byl zahájen nový ročník poháru za účasti 33 závodnic v kategorii žen 23 závodníků v kategorii mužů, 12 synchronních párů žen a 6 mužů. Z našeho oddílu se zúčastnily pouze žákyně Petra Rychterová a Markéta Vinařová. V jednotlivcích postoupila P. Rychterová do finále Žákovského poháru a synchronní dvojice i přes zaváhání M. Vinařové, která ve volné sestavě skočila jiný skok, také postoupila do finále Českého poháru. Zde naše děvčata předvedla zlepšený výkon, ale na lepší umístění to již nestačilo.

Výsledky:

Český pohár jednotlivci ženy:

• 16. místo: P.Rychterová

• 23.místo: M.Vinařová

• Synchron ženy:

• 10. místo: P. Rychterová - M.Vinařová

• Žákovský pohár žákyně:

• 8. místo: P.Rychterová

• 16. místo: M.Vinařová

• Druhý závod Českého a Žákovského poháru se koná 17. 6. ve Dvoře Králové v hale školy ve Strži. Dopoledne od 9:00 do 12:45 trénink, od 13:00 rozřazovací závod a od 17:00 finále 10 nejlepších závodníků v každé kategorii.