Dnes je pátek 26. dubna 2024
a svátek slaví Oto, zítra slaví svátek Jaroslav.

Vstupenky na slet

Hromadná vystoupení XIV. všesokolského sletu se uskuteční na Stadionu E. Rošického na Strahově ve středu 5. července večer (I. program) a ve čtvrtek 6. července odpoledne (II. program). Vstupenky budou volně k prodeji, a to na každý program: pro dospělé v ceně 200 Kč, pro děti a mládež do 18 let v ceně 100,- Kč (děti do 6 let zdarma, bez nároku na vlastní sedadlo).

Vstupenky budou k dispozici v široké síti sběren Sazky (celkem 7000 sběren), kde bude možno přes terminály přímo zakoupit vstupenku na konkrétní očíslované místo na stadionu. Vstupenky bude možno kupovat od 15. května 2006. Těsně před sletem a ve sletových dnech bude možno zakoupit vstupenky i v Tyršově domě a ve dnech hromadných vystoupení i přímo na Strahově - u pokladen stadiónu.