Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

Foto - ./pict/2006/05/

Tanečníci z Angeles na Mistrovství Čech

29. 4. a 30. 4. soutěžili tanečníci dětské věkové kategorie ze skupiny Angeles dance group na FDT Mistrovství Čech v Kongresovém centru v Praze. Na MČ postoupilo z regionální soutěže všech pět skladeb.

Se skladbou Domino obsadili tanečníci pěkné 6. - 7. místo a postoupili na MČR, které se bude konat 11. 6. v Jablonci nad Nisou. Dominu se podařilo vyhrát diváckou soutěž a získat tak bednu šampaňského, samozřejmě že dětského.

Skladba Žáby se umístila na 13., skladba Želvy na 15., skladba Zvonky na 17. a skladba Sněhové radovánky na 18. místě.

Všem tanečníkům blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za výbornou reprezentaci!!!

Fotografie skladby Dominoze soutěže na Mistrovství Čech najdete na www.angeles.dvk.cz