Dnes je pátek 26. dubna 2024
a svátek slaví Oto, zítra slaví svátek Jaroslav.

Foto - ./pict/2006/06/

Úspěšný květnový víkend

Poslední květnový víkend nás čekalo opět několik akcí. Již v pátek odjeli naši závodníci do Plzně na Přebor ČOS mladšího žactva v sokolské všestrannosti, v sobotu a neděli se konal regionální slet v Hradci Králové, na kterém vystoupili všichni cvičenci, kteří nacvičovali na XIV. všesokolský slet.

Naše mladší žactvo na přeboru ČOS zabodovalo. Družstvo I. ve složení Domča Hysková, Káťa Holubová, Ondra Rausa (všichni DK) a Kuba Fejfar (Úpice) vybojovalo pohár za první místo a zlaté medaile. Za odměnu pojedou všichni o prázdninách do Rakouska. Družstvo II. ve složení Týna Malá, Anička Rutrlová (obě DK), Adam Lucovič (Police) a Láďa Bárta (Úpice) získalo stříbrné medaile.
Dominika byla 1. v atletice a ve šplhu, 2. v gymnastice a 2. v plavání a celkově se stala přebornicí ČOS, Káťa byla 2. v plavání, 4. v atletice, 4. - 5. v gymnastice a 7. ve šplhu, celkově na 3. místě, Týna 1. v atletice, 2. ve šplhu, 5. v gymnastice a v plavání, celkově na výborném 2. místě, Anička 5. v atletice, 6. - 7. v gymnastice, 5. ve šplhu a 16 v plavání, celkově na 5. místě.