Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

Český závod věkových skupin ve skocích na trampolíně

Výsledky závodu věkových skupin ve skocích na trampolíně (PDF)

V sobotu 3. 6. se v Rožnově p. Radhoštěm konal Český závod věkových skupin. Je to jediný závod v roce pořádaný ČGF kde jsou závodníci rozděleni podle věku do pěti kategorií. Tento závod je určen pro závodníky od 9 do 18 let a skáče se pouze jedna volná sestava. Šest nejlepších závodníků postupuje do finále kde skáčí opět jednu volnou sestavu.

Umístění našich závodníků

Dívky 13 - 14 let:
1. místo P.Rychterová a stala se po roční pauze opět nejlepší závodnicí České republiky ve své věkové kategorii.

Druhá naše závodnice M.Vinařová zaskákala svoji sestavu dobře až na poslední skok
při kterém dopadla na záchytnou matraci a obsadila 7.místo. Když sečteme srážku za poslední skok 1.bod + dopad na matraci 0,8 a tuto srážku dostala od tří rozhodčích kteří se počítají a 0,7 bodu za obtížnost, zjistíme že tato chyba stála Markétu umístění na předních místech.

Náš závodník Jakub Hloušek ve své kategorii 9-10 let zaskákal svoji sestavu celkem dobře a obsadil 5. místo.

Naše závodníky P. Rychterovou, M. Vinařovou a O. Beka můžeme vidět ve 2. závodě Českého poháru 17. 6. v hale ZŠ Strž v souboji s nejlepšími závodníky z celé republiky.

Program závodu:

• 9- 12,50 trenink

• od 13,00 rozřazovací závod

• od 17,00 finále deseti nejlepších v každé kategorii.

• P. Rychterová se nám také představí při slavnostním zahájení Všesokolského sletu ve skladbě na tramplínách.