Dnes je středa 24. dubna 2024
a svátek slaví Jiří, zítra slaví svátek Marek.

Informace k nákupu vstupenek na stadion E. Rošického

Minulý týden byl zahájen předprodej vstupenek na hromadná vystoupení v rámci XIV.všesokolského sletu (5. a 6. 7. 2006, stadion E. Rošického, Praha 6 - Strahov) společností Sazka a.s.

V případě, že se rozhodnete zakoupit vstupenky, doporučuji využít možnosti objednání prostřednictvím Call centra Sazky na telefonním čísle 266 12 11 22 nebo e-mailem na adrese info@sazkaticket.cz. Zde je možnost výběru místa v jednom v dané době prodávaných sektorů (viz plánek stadionu na www.sazkaticket.cz) s tím, že platba je možná bankovním převodem nebo odebráním vstupenek na dobírku.

Vzhledem k malé informovanosti některých pracovníků obsluhy terminálů a některým technickým problémům spojeným se zahájením prodeje, prosíme Vás dále o předání níže uvedených doplňujících informací k prodeji vstupenek členům Vašich útvarů v župách, jednotách a případně i další veřejnosti.

1. Všechny vstupenky na strahovský stadion jsou pouze k sezení a to do označených sektorů bez udání řady a místa (označení na tzv. návrhu vstupenky vydávaného obsluhou terminálu, že jde o místa k stání, je neplatné). Tento způsob prodeje jediný umožňoval, aby návštěvníci se zlevněnými vstupenkami (děti, mládež) mohli sedět společně se svým dospělým doprovodem.

2. V prodeji jsou vstupenky v ceně 200,-Kč, cena vstupenek pro mládež do 18let věku a držitele vstupenek ZTP a ZTP/P je 100,-Kč. Děti do 6let mají vstup zdarma bez nároku na sedadlo.

3. Při nákupu vstupenky je vhodné obsluze terminálu uvést identifikační číslo akce, a to
na vystoupení 5. 7. 2006, 21.00hod je identifikační číslo 151 0433
na vystoupení 6. 7. 2006, 14.00hod je identifikační číslo 151 0434.
Uvedená identifikační čísla má obsluha terminálu v nabídce vstupenek a to pod blokem Česká republika a ne Sazka Arena. Terminály prodávají vstupenky v pořadí určeném kvalitou sektorů (nejdříve hlavní krytou tribunu).

4. Vstupenky je dále možné zakoupit prostřednictvím internetu na internetové adrese
www.sazkaticket.cz. Při tomto způsobu nákupu je možné si vybrat z okamžité nabídky nejvhodnější sektor (plánek stadionu je na této internetové stránce umístěn).

5. O možnosti hromadných objednávek byly župy i všechny jednoty informovány dopisem hlavního distributora a prodejce vstupenek společností Sazka a.s. Podle této informace lze hromadné objednávky zajistit prostřednictvím Call centra Sazky na telefonním čísle 266 12 11 22 nebo e-mailem na adrese info@sazkaticket.cz.

6. Přímý prodej vstupenek bude ve dnech vystoupení zajištěn dostatečným počtu pokladen umístěných u východní tribuny strahovského stadionu.

7. Plánek strahovského stadionu a panoramatický pohled na tribuny lze nalézt i na internetové adrese www.slavia.cz po postupném otevření strany –o nás - a –stadion -.

Další informace týkající se předprodeje vstupenek budou postupně zveřejňovány na internetových adresách www.sokol-cos.cz a www.sokolskyslet.cz.