Dnes je středa 24. dubna 2024
a svátek slaví Jiří, zítra slaví svátek Marek.

Český a Žákovský pohár
ve skocích na trampolíně

Kompletní výsledky Českého a Žákovského poháru (PDF)

Závodu se zúčastnilo 29 žen,20 mužů v jednotlivcích, 10 dvojic žen a 6 dvojic mužů z celé republiky. Náš oddíl měl zastoupení pouze v ženách, jak v jednotlivcích tak i v synchronních dvojicích.

V jednotlivcích se závod vydařil P. Rychterové která si zajistila postup do finále v žákyních a poprvé také v kategorii žen. Druhé naši závodnici M. Vinařové se závod moc nepovedl a skončila v druhé polovině startovního pole.

V synchronních dvojicích naše závodnice také nepředvedly nejlepší výkon a skončily na posledním místě.

Výsledky:

ČP ženy

• 9. místo P.Rychterová

• 24.místo M.Vinařová

• ŽP. žákyně:

• 6. místo P.Rychterová

• 16. místo M.Vinařová

• Synchron ženy:

• Rychterová - Vinařová 10 místo.

• Po prázdninové přestávce pokračují závody ve skocích na trampolíně začátkem října
    Mistrovstvím České republiky družstev.