Dnes je sobota 4. května 2024
a svátek slaví Květoslav, zítra slaví svátek Klaudie.

Foto - ./pict/2006/12/

Všem, kteří se rozhodnou strávit příští rok druhých 14 dní v červenci na Ježkově, patří Merlinovo poselství.

Zdravím Vás, budoucí!!!

Já, Merlin, přicházím k Vám přes mlhy času a hlubiny prostoru...

Velkou Británií zmítaly dosud vleklé spory, války a nájezdy nepřátel. Nyní však nastává nová éra, neboť na trůn dosedl nový král, jehož jméno je Artuš!

Čeká jej však ještě mnoho práce, než v království zavládne mír a blahobyt. K tomu bude také potřebovat pomoc všech, kdož mají bystrou mysl, věrné srdce a odvážného ducha.

Má kouzla mi prozradila, že tací se nacházejí i zde, mezi Vámi. Pokud máte dost odvahy připojit se k Artušově družině rytířů Kulatého stolu, vydejte se dvacet dní po letním slunovratu na starodávné posvátné místo druidů, jenž zove se Ježkov. Tam na Vás budu čekat já a svými kouzly Vás přenesu o 1500 let zpět na Camelot, hrad krále Artuše.

Budu se na Vás těšit!!!