Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

Litoměřický kalich 21. 4. 2007

Závodu v Litoměřicí se z našeho oddílu zúčastnila M. Vinařová, V. Sabovová, A. Kalivodová a z oddílu DDM P. Berezová. Tento závod se nezapočítává do Českého poháru, a tak se ho mohou zúčastnit i závodníci s menší obtížností povinných sestav. I tento závod se skládal z povinné a volné sestavy a 2/3 závodníků v kategorii postoupilo do finále a tato sestava určila konečné pořadí. Všem našim závodnicím se podařilo postoupit do finále.

V kategorii dívek r. 94-93 nás zastupovala Veronika Sabovová a přesto že to byl její první závod zaskákala výborně a obsadila 6. místo. V kategorii dívek r. 92 a starší nás reprezentovaly dvě závodnice. Markéta Vinařová zaskákala výborně a obsadila 2. místo. Aneta Kalivodová na svém prvním závodě také převedla dobrý výkon a skočila na 4. místě. V kategorii dívek r. 96-95 Pavlína Berezová, také na prvním závodě, zaskákala dobře a obsadila 5. místo.