Dnes je pátek 3. května 2024
a svátek slaví Alexej, zítra slaví svátek Květoslav.

2. závod Českého a Žákovského poháru
se konal v Liberci 28. 4. 2007

V gymnastickém sále Liberecké Tipsport arény se sešli nejlepší skokané na trampolíně ke svému druhému závodu. Nás reprezentovala opět Petra Rychterová a druhá naše závodnice byla tentokrát Leona Teichmanová, která vystřídala Markétu Vinařovou. Vzhledem k tomu, že se závodů Českého poháru nezúčastňuje za náš oddíl druhý rozhodčí, se závodnice střídají. V Českém poháru žen zaskákala dobře P. Rychterová a obsadila 16. místo a zajistila si postup mezi deset finalistek Žákovského poháru. Druhá naše závodnice L. Teichmanová zatím nemá na lepší umístění a skončila na 33. místě. Ve finále žákyň zaskákala P. Rychterová celkem dobře, ale po doskoku posledního prvku si přidala ještě jeden skok kterým dopadla na záchytný stůl za což obdržela srážku 0,8 bodu u každého rozhodčího a ještě se zranila. I po tomto zaváhání skončila na pěkném 8. místě. L. Teichmanová obsadila 22. místo.

V synchronním závodě žen naše dvojice postoupila do finále jako osmá, ale ve finále pro zranění P. Rychterová neskákala a klesla na celkové 10. místo.

3. závod Českého a Žákovského poháru Praha - Žižkov 12. 5. 2007

Zde nás opět mohla zastupovat pouze dvojice závodnic a to P. Rychterová a M. Vinařová. Obě předvedly dobré sestavy. P. Rychterová si opět zajistila postup do finále Žákovského poháru a od finále žen ji dělila jedna desetina bodu. M. Vinařové uniklo finále Žákovského poháru o jedno místo. V synchronních dvojicích žen se našim závodnicím nepodařilo probojovat do finále.

Umístění

ČP ženy