Dnes je sobota 27. dubna 2024
a svátek slaví Jaroslav, zítra slaví svátek Vlastislav.

Skokané na trampolíně
zahájili další ročník Českého poháru

První závod letošního roku uspořádal oddíl z Rožnova p. Radhoštěm ve sportovní hale v Zubří. Z našeho oddílu se zúčastnila závodnice Petra Rychterová v jednotlivcích a spolu s Kateřinou Solanskou z Rožnova i v soutěži synchronních dvojic.

První závod sezony byl poznamenán výpadky některých závodníků. Tomu se v soutěži jednotlivců nevyhnula ani naše závodnice a nepostoupila do finále v ženách ani v žákyních. V žákyních obsadila celkově 12. místo a v ženách 16. místo. Přesto toto umístění není špatné z celkového počtu 44 žen z celé republiky.

Zaváhání z jednotlivců si naše závodnice vynahradila v soutěži synchronních dvojic žen. Spolu s Rožnovskou závodnicí zaskákaly dobře jak povinnou, tak i volnou sestavu a postoupily do finále na druhém místě. Ve finále zaskákala tato dvojice výborně a obdržela nejvyšší známku za synchronnost ze všech dvojic.Vzhledem k tomu, že se vedoucí dvojice ve finále dopustila chyby, postoupila naše dvojice ještě výše a obsadila 1. místo. Tento úspěch je o to cenější že tato dvojice nemá možnost spolu trénovat a sestavu spolu skáčí jen při treninku před závodem.