Dnes je sobota 4. května 2024
a svátek slaví Květoslav, zítra slaví svátek Klaudie.

Foto - ./pict/2009/10/

Mistrovství ČR družstev ve skocích na trampolíně

Nejlepší trampolinysté se sjeli do Liberce k mistrovství družstev. Z našeho oddílu se kvalifikovali pouze dva závodníci: P. Rychterová a O. Rausa. Protože je potřeba minimálně tří závodníků do družstva tak naši závodníci hostovali v oddílu Aera Odolena Voda. P. Rychterová v družstvu A, O. Rausa v družstvu B. V prvních dvou sestavách se hodnotí vždy tři nejlepší závodníci a prvních pět družstev postupuje do finále, kde skáčí pouze tři členové družstva a počítají se všechny sestavy. Finále se začíná od nuly. Družstvu A se nepodařilo postoupit do finále a skončilo na šestém místě o pouhé tři desetiny bodu za družstvem Kampy B. Druhé družstvo Odolené Vody s naším O. Rausou skončilo na 10 místě.