Dnes je sobota 4. května 2024
a svátek slaví Květoslav, zítra slaví svátek Klaudie.

Olomouc 17. 10. 2009 4. závod Českého a Žákovského poháru

Do Olomouce odjela tentokrát skupinka čtyř závodníků a dva rozhodčí. Vedle ostřílených závodníků P. Rychterové a O. Rausy i Alena Baťová a Barbora Fišerová ke svému prvnímu závodu v poháru. A zaskákaly lépe než dva zkušenější závodníci.V soutěži jednotlivců v nejvíce obsazené kategorii žen 57 závodnic P. Rychterová nezvládla svoji první sestavu při které se po čtvrtém skoku dotkla obložení trampolíny a bylo po naději na dobré umístění. A. Baťová a B. Fišerová zaskákaly svoje sestavy slušně, ale vzhledem k menší obtížnosti nemohou obsadit vyšší místa. V mužské kategorii O. Rausa ve své povinné sestavě neprovedl správně druhý skok, ten nebyl rozhodčími uznán a sestava skončila po jednom skoku. Také provedení volné sestavy bylo špatné a v celkovém součtu to znamenalo poslední 27. místo.

Opět se nám dařilo v soutěži synchronních dvojic žen když dvojice P. Rychterová - K. Solanská postoupila do finále na druhém místě a na něm také po finálové sestavě zůstala.

Výsledky ČP:

ženy:

• 44. místo - A. Baťová

• 47. místo - B. Fišerová

• 51. místo - P. Rychterová

• muži:

• 27. místo - O. Rausa

• synchron ženy:

• 2. místo - K. Solanská - P. Rychterová (Rož. - D. K.)

• Župní přebor:

žákyně: