Dnes je sobota 4. května 2024
a svátek slaví Květoslav, zítra slaví svátek Klaudie.

Foto - ./pict/2009/12/

Finále Českého a Žákovského poháru na rok 2009

• výsledky

• Na poslední pátý závod poháru přijeli nejlepší skokané na trampolíně do Liberce. Opět se zde sešel velký počet závodníků,hlavně v kategorii žen,kteří bojovali o poslední body do celkového hodnocení poháru. Nás zastupovala trojice závodnic B. Fišerová, A. Baťová, P. Rychterová a rozhodčí H. Veselá a J. Bek. Všechny naše skokanky podaly dobrý výkon a v kategorii žen obsadily tato místa: P. Rychterová 11, A. Baťová 33 a B. Fišerová 37.

V Žákovském poháru skončily A. Baťová na 19. a B. Fišerová na 23. místě. Velký boj o nejlepší umístění jsme očekávali v synchronních dvojicích žen, kde po 4 závodech byla v čele dvojice P. Rychterová - K. Solanská (D. K.- Rožnov p. R.) a vzhledem k tomu že se v posledním závodě uděluje větší počet bodů mohlo se na prvním místě v celkovém hodnocení umístit několik dvojic. Vedoucí dvojice ale podala dobrý výkon a obdržela ve všech třech sestavách vysoké bodové hodnocení za synchronnost a zvítězila v tomto závodě. Tímto vítězstvím si tato dvojice zajistila 1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru za rok 2009.