Dnes je sobota 27. dubna 2024
a svátek slaví Jaroslav, zítra slaví svátek Vlastislav.

Výsledky župního přeboru v sokolské všestrannosti

• výsledky (XLS)

• Atletickým přeborem byla ukončena letošní soutěž sokolské všestrannosti, která zahrnuje soutěže v plavání, sportovní gymnastice, šplhu a atletice, a tak mohli být vyhlášeni nejvšestrannější závodníci, kteří budou reprezentovat Podkrkonošskou župu na přeborech České obce sokolské.

V kategorii mladších žákyň I. se do přeboru ČOS probojovala Pavlína Vejrková z Náchoda s Terezou Hulíkovou ze Dvora Králové, v kategorii mladších žáků I. postoupil Patrik Kubeček z Úpice s Jakubem Mikyskou ze Dvora Králové, kategorii mladších žákyň II. budou reprezentovat Veronika Dostálová a Eva Špatenková ze Dvora Králové, kategorii mladších žáků II. David Bega a Daniel Klimeš z Police n. M. V kategorii staršího žactva III. se probojovaly do přeboru Susan Simonová a Lucie Havlíčková z Náchoda, Jakub Fejfar z Úpice a Michal Lucovič z Police n. M. Kategorii starších žákyň IV. budou reprezentovat Sabina Machačová a Kateřina Šturmová ze Dvora Králové n. L.

Všem reprezentantům župy přejeme hodně úspěchů a povedených výkonů na přeborech ČOS.