Dnes je neděle 28. dubna 2024
a svátek slaví Vlastislav, zítra slaví svátek Robert.

Foto - ./pict/2010/06/

Český závod věkových skupin

Tento závod je určen pro závodníky od devíti do osmnácti let kteří jsou rozdělení do pěti věkových kategorií. Soutěží se v jednotlivcích i synchronních dvojicích, ale pouze ve volných sestavách. Do Dvora se sjelo 78 závodníků v soutěži jednotlivců a 26 synchronních dvojic. V kategorii dívek 17 - 18 let obsadila P. Rychterová po zaváhání v druhé sestavě 5. místo. V synchronních dvojicích obsadila dvojice P. Rychterová - Š. Matuštíková výborné 2. místo. V kategorii dívek 11 - 12 let zaskákaly naše závodnice dobře a obsadily A. Baťová sedmé a B. Fišerová osmé místo. V synchronních dvojicích zaskákala děvčata dobře a obsadila 3. místo. Ve stejné věkové kategorii žáků O. Rausa opět nestačil na další závodníky a obsadil poslední osmé místo. Také v kategorii dívek 9 - 10 let nestačila naše začínající závodnice A. Zapletalová na konkurenci a obsadila poslední sedmé místo.

Přebor ČOS

Tohoto závodu se zúčastnili závodníci čtyř oddílů a soutěžilo se pouze v jednotlivcích. V ml. žákyních obsadila A. Zapletalová 9.místo. V kategorii st. žákyň obě naše závodnice pokazily svoje sestavy a obsadily A. Baťová 10. a B. Fišerová 11. místo. V kategorii žen skončila P. Rychterová na 4. místě.