Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

4. kolo Victor ligy

Turnajový kolotoč roku 2011 začal pro některé naše hráče hned na Nový rok, kdy se v Kralupech n. V. uskutečnilo 4. kolo Victor ligy. Do Kralup se vydala obě naše družstva SOKOLÍCI B ve stabilním složení A. Haasová, J. Imlauf, O. Lehoczký. SOKOLÍCI A jako již letos tradičně opět hráli v jiném složení, když s dvojici P. Dušek, O. Veverka tentokrát hrála I. Dušáková. Již tradičně výborně zahrálo družstvo SOKOLÍCI B, které ze šesti utkání vyhrálo tři. Dalo by se říci, že již tradičně podprůměrný výkon předvedlo družstvo SOKOLÍCI A, i když proti minulému kolu si mírně polepšilo. Ze svých šesti utkání jedno vyhráli.

Co předvedené výkony, získaná vítězství, vyhrané sety a získané míče znamenaly v porovnání s ostatními týmy a po započtení do tabulek? Družstvo SOKOLÍCI B obsadilo v pořadí kola výborné 10. místo. Naproti tomu družstvo SOKOLÍCI A musíme hledat skoro na konci výsledkové listiny a to na 27. místě. Hráči z družstva SOKOLÍCI B se umístili poměrně vysoko i v pořadí jednotlivců J. Imlauf na 24. místě, A. Haasová na 27. místě a O. Lehoczký na 46. místě, dále hráči týmu SOKOLÍCI A P. Dušek 83. místo, O. Veverka 84. místo a I. Dušáková 86. místo. Celkem se 4. kola zúčastnilo 30 týmů a 91 hráčů.

V průběžném pořadí družstev po 4. kolech jsou SOKOLÍCI B na 10. místě a SOKOLÍCI A na 30. místě. V průběžném pořadí jednotlivců je nejlepší z našich hráčů A. Haasová na 23. místě. Umístění ostatních hráčů je následující: O. Lehoczký 25. místo, J. Imlauf 27. místo, P. Dušek 59. místo, O. Veverka 137. místo, I. Dušáková 141. místo. Celkem do soutěže zasáhlo 39 týmů a 150 hráčů.

Doufejme, že SOKOLÍCI B se budou držet pořekadla „Jak na Nový rok, tak po celý rok“, a i nadále budou obsazovat pozice v horních patrech výsledkové tabulky. Výše uvedené rčení snad nebude platit pro družstvo SOKOLÍCI A, kteří se snad v následujícím kole už odlepí od dna výsledkové listiny.

Výsledky 4. kola - jednotlivci
Výsledky 4. kola - družstva