Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

5. závod Českého poháru ve skocích na trampolíně

Liberec 26. 10. 2013

Dne 26. října 2013 se konal finálový 5. závod Českého poháru trampolín v Liberci. Z našeho oddílu do Liberce odjeli Petra Rychterová a Josef Drtina. Naši závodníci již měli za sebou čtyři závody Českého poháru,kde se průběžně Petra Rychterová umístila na 6.místě v ženách a Josef Drtina na 12. místě v mužích a 6. místě v žácích.

Petře Rychterové se tento závod nevydařil,obě sestavy povinou i volnou nedokončila a obsadila tak 62. místo. Ale i přes tento neúspěch se letos v Českém poháru celkově umístila na krásném 8. místě v ženách. Josefu Drtinovi se dařilo lépe.Obě své sestavy doskákal v rámci svých možností a obsadil 15. místo v mužích a 7. místo v žácích. Celkově letos na Českém poháru obsadil 18. místo v mužích a 7. místo v žácích.

Oběma závodníkům za jejich účast děkujeme a držíme palce do dalšího roku.