Dnes je středa 24. dubna 2024
a svátek slaví Jiří, zítra slaví svátek Marek.

Podzvičinský skokánek
závod ve skocích na trampolíně 3. 10. 2015 Dvůr Králové n. L.

V tělocvičně Sokola Dvůr Králové se konal závod pro všechny zájemce o skoky na trampolíně. Závod byl určen jak pro začínající závodníky skákající jednoduché sestavy tak i pro pokročilejší od 6 do 15 let. Této možnosti využili pouze zástupci tří trampolínových oddílů a to Sokol Praha Žižkov, TJ Aero Odolena Voda a domácí závodníci Sokola Dvůr Králové n. L. Naši závodníci předvedli nejlepší výkony v kategorii žáků ročník 2007 - 2004, kde zvítězil domácí závodník Erik Motal a druhé místo obsadil další náš skokan Tobiáš Kulveit. V kategorii žáků r. 2003 - 2000 neměl náš závodník Josef Drtina soupeře a tak si v klidu vyzkoušel své sestavy na Mistrovství republiky žactva. Našim žákyním v kategorii 2003 - 2000 se již tak nedařilo Michaela Hrnčířová obsadila 4. místo a Karolína Vognarová, která měla nejlepší provedení povinné sestavy, volnou sestavu nedokončila a obsadila 5. místo.

Závod proběhl za podpory města Dvůr Králové nad Labem, které přispělo na odměny pro závodníky, pana Skalického, který nám zapůjčil podium pro rozhodčí, a za podpory dobrovolných trenérů a rodičů, za což všem děkuji.