Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

Foto - ./pict/2015/10/

Mistrovství České republiky žactva ve skocích na trampolíně
17.10. 2015 Dolní Bečva

Trojice našich závodníků odjela v pátek do Rožnova pod Radhoštěm kde bylo zajištěno ubytování. V sobotu ráno pokračovali do nedaleké Dolní Bečvy na Žákovské mistrovství České republiky. Z našich závodníků si účast na tomto mistrovství vybojoval v kategorii mladších žáků Erik Motal, ve starších žácích Josef Drtina a v kategorii starších žákyň Anna Vodehnalová.

Erik Motal si v závodě vedl výborně a obsadil nádherné 2. místo. Je to velký úspěch tohoto mladého závodníka, který svůj první závod Žákovského poháru absolvoval v loňském roce při pátém závodu ve Dvoře Králové. Také Josef Drtina ve starších žácích zaskákal výborně a obsadil pěkné 3. místo. Anna Vodehnalová ve starších žákyních obsadila 10. místo. I ta zaskákala své sestavy
dobře. Škoda jen že se nemohla v poslední době účastnit více tréninků vzhledem k její další sportovní činnosti.

Soutěže synchronních dvojic se naši závodníci nezúčastnili. Další výborný výsledek ovšem máme ze soutěže družstev, do které se počítaly výsledky z povinných a volných sestav. Ze 14 družstev postoupilo naše družstvo do finále jako páté. Ve finále zaskákali naši závodníci výborně, Josef Drtina obsadil 1. místo, Erik Motal 12. a Anna Vodehnalová 13. místo, jako družstvo naši závodníci obsadili 3. místo.