Dnes je úterý 23. dubna 2024
a svátek slaví Vojtěch, zítra slaví svátek Jiří.

Druhý Český a Žákovský pohár 23. 4. Litoměřice

Nejlepší skokané z celé republiky se sešli k dalšímu závodu v Litoměřicích. Náš oddíl reprezentoval v kategorii mužů Josef Drtina. V kvalifikaci si pátým místem zajistil účast ve finále. V něm si vyzkoušel novou volnou sestavu a obsadil pěkné 6. místo. Také náš druhý závodník Erik Motal v Žákovském poháru nezklamal a obsadil v silné konkurenci 13. místo.

Litoměřický kalich 24. 4. Litoměřice

K nedělnímu závodu odjela šestice našich skokanů. V Litoměřicích se na rozdíl od předchozího závodu v Liberci skákaly dvě sestavy a známky se sčítaly. V kategoriích Klasik nás zastupovali:

• L1 chlapci: Šimon Kulveit náš nejmladší závodník a obsadil výborné 2. místo

• L3 dívky: Aneta Vaňurová ve svém prvním závodě zaskákala dobře a obsadila 8. místo

• L3 chlapci: Zde opět výborně zaskákal Jakub Kňákal a obsadil 1. místo

• L5 clapci: Tobiáš Kulveit 1. místo

• L6 dívky: Andrae Trníková 6. místo

• V kategorii Elite kde se skáčí závodní sestavy ČGF nás v C12 reprezentoval Erik Motal, který zde předvedl lepší provedení svých sestav než v sobotu a obsadil 1. místo.

Nyní čeká naše závodníky Mistrovství republiky a Juniorské mistrovství republiky 14. 5. v Praze, kam se probojovali Petra Pokorná a Josef Drtina.