Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024
a svátek slaví Valérie, zítra slaví svátek Rostislav.

Skokan Odolky

Další závod skokanů na trampolíně Sokola Dvůr Králové se konal v sobotu 21. 5. v Odolene Vodě.

Závodu se zúčastnilo 9 našich závodníků a získali jsme 4 první místa. V kategorii L1 výborně zaskákala Kateřina Ježková a obsadila 1. místo. Také druhá naše závodnice, Anna Svobodová, zaskákala svoje sestavy dobře a obsadila 4. místo o pouhých 0,07 bodu za třetí závodnicí.

Ve stejné kategorii chlapců obsadil náš nejmladší závodník Šimon Kulveit (r. 2010) 6. místo když nedokončil první sestavu. Jeho druhá sestava byla hodnocena nejlépe ze všech závodníků v kategorii. V kategorii L3 dívky získala Anna Puhlovská 5. místo se stejným bodovým ziskem jako čtvrtá závodnice, Aneta Vaňurová pak obsadila 9. místo.

Zbylé kategorie:

• L3 chlapci: zde se náš závodník Jakub Kňákal, který vyhrál předchozí dva závody, dopustil chyby v závěru sestavy a obsadil 4. místo.

• L5 chlapci: Tobiáš Kulveit 1. místo

• L8 chlapci: Josef Drtina 1. místo