Dnes je úterý 23. dubna 2024
a svátek slaví Vojtěch, zítra slaví svátek Jiří.

Mezinárodní závod přátelství

7. - 8. 10. se v Jablonci nad Nisou konal Mezinárodní závod přátelství, kterého se zúčastnilo 280 závodníků ze 16 zemí. Do tohoto závodu se kvalifikovali tři naši závodníci, nicméně závodu se nakonec zúčastnil jen Erik Motal v kategorii 11-12 let. V pátek po celé odpoledne probíhal volný trénink všech závodníků. V sobotu od 8 do 10 hodin pokračoval ještě trénink věkových skupin 11-12 let, juniorů a juniorek a od 10 hodin kvalifikační závod. Ve skupině chlapců 11-12 let, kde startovali pouze tři čeští závodníci se náš zástupce Erik Motal se sice neprobojoval do finále, ale zaskákal svoje sestavy dobře a v silné konkurenci obsadil 14. místo, stal se druhým z českých závodníků.