Dnes je pátek 26. dubna 2024
a svátek slaví Oto, zítra slaví svátek Jaroslav.

Podzvičinský skokánek

Závodu se zúčastnilo 48 závodníků z šesti oddílů Čech i Moravy, kteří závodili v jednotlivcích i synchronních dvojicích. Z našeho oddílu se zúčastnilo 12 závodníků. V nejlehčích sestavách L1 nastoupila ke svému prvnímu závodu naše nová závodnice Hana Teichmanová. V nejvíce obsazené kategorii děvčat se sestavou L3 se nejlépe umístila Linda Hermanová na 4. místě, Kateřina Ježková na 5. místě a Bára Schejbalová, které se nepovedla povinná sestava, na 14. místě.

V kategorii chlapců L3 se na prvních dvou místech umístili naši závodníci Jakub Kňákal a Šimon Kulveit. Dívky sestava L5 zvítězila Anna Puhlovská před Adélou Hermanovou, další naše závodnice obsadily 6. místo Aneta Vaňurová, 7. Vendula Jarolímková a 8. Anna Svobodová. V kategorii chlapců v mistrovských sestavách zvítězil Erik Motal. V synchronních dvojicích povinných sestav L 1 - L3 se na třetím místě umístila dvojice Linda Hermanová - Kateřina Ježková a na 11. místě Anna Svobodová - Hana Teichmanová. V povinných sestavách L4 - L6 obsadila dvojice Anna Puhlovská - Adéla Hermanová 3. místo.