Dnes je sobota 20. dubna 2024
a svátek slaví Marcela, zítra slaví svátek Alexandra.

Žákovské mistrovství ČR ve skocích na trampolíně.

V sobotu 4. 11. se v Olomouci konalo Mistrovství České republiky žactva ve skocích na trampolíně. Z oddílu trampolín Sokola Dvůr Králové se do tohoto závodu kvalifikovali dva naši závodníci, Erik Motal a Tobiáš Kulveit, kteří výborně reprezentovali náš oddíl. V soutěži jednotlivců mladších žáků oba postoupili do finále, Erik na druhém a Tobiáš na sedmém místě. Oba naši závodníci ve finále nezklamali, Tobiáš Kulveit zaskákal pátou nejlepší finálovou sestavu. O první místa svedli tři závodníci ze Sokola Kampa a náš Erik Motal velký boj a mezi prvním a čtvrtým závodníkem byl rozdíl jen 0,215 bodu. Erik Motal obsadil 4. místo se ztrátou 0,05 bodu na třetího závodníka.

Kategorie synchronních dvojic byla společná pro starší i mladší žáky a naši závodníci si zajistili vítězstvím v kvalifikaci postup do finále. I ve finále zaskákali svoji sestavu dobře a obsadili první místo před dvojicí z Sokola Kampa a z Litoměřic.