Znak sokola
Dnes je pondělí 23. dubna 2018
a svátek slaví Vojtěch, zítra slaví svátek Jiří.

Tělocvičná jednota
SOKOL Dvůr Králové nad Labem
Jste 995119. návštěvník našich stránek.




--> Vstup na ADMINISTRACI.

©Peca 2002

Odkazy:
Sokol.cz
ČOS
Župa Podkrkonošská

Turistické informační centrum
Královéhradecký kraj
RADIOKING.cz

Závody v roce 2017

Liberecký skokan 5. 3.

L 1 dívky 2007 a st.
5. Kateřina Zárubová

L 2 dívky 2008 a ml.
9. Bára Schejbalová

L 3 dívky 2007 - 2006
2. Kateřina Ježková

L 3 dívky 2005 a st.
1. Anna Puhlovská
6. Vendula Jarolímková
8. Anna Svobodová

L 3 chlapci 2007 a st.
1. Jakub Kňákal

L 2 chlapci 2008 a ml.
2. Šimon Kulveit

Skokan Odolky 1.4.

Dívky 2009 - 2010
1. Bára Schejbalová

Chlapci 2009 - 2010
4. Šimon Kulveit

Dívky 2007 - 2008
16. Linda Hermanová
25. Kateřina Ježková

Chlapci 2007 - 2008
1. Jakub Kňákal

Dívky 2005 - 2006
5. Anna Puhlovská
18. Kateřina Zárubová

Dívky 2004 -2005
7. Adéla Hermanová
9. Vendula Jarolímková

Synchron žactvo 9 - 10 let
5. Linda Hermanová - Kateřina Ježková

nad 11 let
6. Adéla Hermanová - Anna Puhlovská

Litoměřický kalich 23.4.

Dívky 2004 a st.
6.Adéla Hermanová
7. Anna Svobodová
11. Aneta Vaňurová

Dívky 2005
3. Anna Puhlovská
8. Kateřina Zárubová
9. Alice Vtípilová

Dívky 2009 - 2010
3. Bára Schejbalová

Chlapci 2009 - 2010
2. Šimon Kulveit

Synchronní dvojice 2006 a st.
7. Adéla Hermanová - Anna Puhlovská

Přebor Čech Odolena Voda 21.5.

Dívky 2010 - 2008
7. Linda Hermanová

Chlapci 2010 - 2008
2. Šimon Kulveit

Chlapci 2007 - 2006
2. Tobiáš Kulveit

Dívky 2007 - 2006
11. Kateřina Ježková

Dívky 2005 a st.
8. Anna Puhlovská
9. Adéla Hermanová

Chlapci 2005 a st.
3. Erik Motal

Elite chlapci 2004 a st.
1. Josef Drtina

smíšené synchrony 7 - 11 let
5.Linda Hermanová - Kateřina Ježková

12 let a st.
7. Adéla Hermanová - Anna Puhlovská
10. Tobiáš Kulveit - Erik Motal

Přebor ČOS Praha Kampa 17.9.

Žáci 2010 a ml.
1. Šimon Kulveit

Žáci 2009 - 2007
2. Jakub Kňákal

Žákyně 2009 - 2007
8. Bára Schejbalová
9. Linda Hermanová
15. Kateřina Ježková

Žákyně 2006 - 2004
3. Vendula Jarolímková
7. Anna Svobodová
13. Anna Puhlovská

Žáci 2006 - 2004
1. Tobiáš Kulveit

Žákyně 2003 a st.
5. Adéla Hermanová

Žáci 2006 - 2003 sestavy B,C,
2. Erik Motal

Podzvičinský skokánek 30.9. Dvůr Králové n.L.

L1 dívky
1. Hana Teichmanová

L3 + F dívky
4. Linda Hermanová
5. Kateřina Ježková
14. Bára Schejbalová

L 3 + F chlapci
1. Jakub Kňákal
2. Šimon Kulveit

L 5 + E dívky
1.Anna Puhlovská
2. Adéla Hermanová
6. Aneta Vaňurová
7. Vendula Jarolímková
8. Anna Svobodová

L 7 - 9 chlapci
1. Erik Motal

synchron kat. L 1 - 3
3. Kateřina Ježková - Linda Hermanová
7. Vendula Jarolímková - Aneta Vaňurová
11. Anna Svobodová - Hana Teichmanová

synchron kat. L 4 - 6
3. Anna Puhlovská - Adéla Hermanová

Seniorské a Juniorské MR Ostrava 10.- 11.6.

senioři:
8. Josef Drtina

MZP Jablonec 14. 10.

Chlapci 11. - 12. let
19. Erik Motal

Junioři
32. Josef Drtina

Synchron juniorů
1. Josef Drtina - Pavel Věchet /LB/

MR žactva Olomouc 4.11.

ml.žáci
4. Erik Motal
5. Tobiáš Kulveit

synchron žactvo
1. Erik Motal - Tobiáš Kulveit

1.Pohárový závod Litoměřice 22.4.

Žáci
2. Erik Motal
5. Tobiáš Kulveit

3. Pohárový závod Odolena Voda 20.5.

Žáci
8. Erik Motal
12. Tobiáš Kulveit

4. Pohárový závod Praha Kampa 16.9.

Žáci
8. Erik Motal

Junioři jednotlivci
1. Josef Drtina
synchron
1. Josef Drtina - Pavel Věchet / DK , LB/

5. Pohárový závod Liberec 25.11.

Žáci
13. Erik Motal

Junioři jednotlivci
13. Josef Drtina

synchron
5. Josef Drtina - Pavel Věchet

Celkové výsledky poháru 2017

žáci
6. Erik Motal /19 klas./
14. Tobiáš Kulveit

junioři
13. Josef Drtina /18 / synchron 6. J.Drtina - P.Věchet /22/

Český závod věkových skupin Dolní Bečva 2.12.

žákyně 8 let
2. Bára Schejbalová

9 - 10 let
5. Linda Hermanová

11 - 12 let
7. Anna Puhlovská

13 - 14 let
10. Adéla Hermanová
11. Vendula Jarolímková
13. Aneta Vaňurová
16. Anna Svobodová

synchron 13 - 14 let
3. A. Hermanová - A.Puhlovská
4. V. Jarolímková - A. Vaňurová

Žáci 15 - 16 let
1. Josef Drtina


Související články


Index | Fórum | Historie | Rozvrh | Akce | Oddíly všestrannosti | Sportovní oddíly | Rekonstrukce tělocvičny | Kontakt