Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

Skokan Odolky.

Tohoto závodu se zúčastnila trojice našich skokanů. V povinné sestavě L3 zvítězil Šimon Kulveit. V kategorii L5 zvítězila Bára Schejbalová a v L6 obsadila Anna Svobodová 5.místo.

Český závod věkových skupin Olomouc.

V početné skupině 124 závodníků v kategorii jednotlivců a 34 synchronních dvojic si výborně vedlo i sedm našich závodníků.
V kategorii dívek 8 - 9 let zaskákala dobře Linda Hermanová a obsadila 8.místo.
Dívky 13 - 14 let obsadila Anna Puhlovská výborné 4.místo, Anna Svobodová 13. místo a ve svém prvním závodě Karolína Plodíková 14 a Karolína Jonová 19.místo.
Ve stejné věkové kategorii chlapců chyboval Erik Motal v povinné sestavě a i přes výbornou volnou sestavu to stačilo jen na 12.místo.
V dívkách 15 - 16 let obsadila Adéla Hermanová výborné 5.místo.
Výborně zaskákala dvojice A.Puhlovská - A.Hermanová v kategorii 15 - 16 let
a obsadila 1.místo. Stala se tak nejlepší synch.dvojicí této věkové kategorie v ČR na rok 2018.
A Svobodová - K.Plodíková obsadila v dívkách 13 - 14 let 6.místo.

3.závod Českého poháru 2.6. Praha Žižkov.

V žákovském poháru obsadil Tobiáš Kulveit výborné 3.místo.
Mezi juniory se dařilo i Eriku Motalovi který skončil na 5.místě.
Velkým úspěchem skončily synchronní dvojice juniorů a juniorek pro naší dvojici E.Motal - T.Kulveit která obsadila 2.místo.