Dnes je úterý 19. března 2024
a svátek slaví Josef, zítra slaví svátek Světlana.

CAPRI SUN - Liberecký skokan 2019

Poslední letošní závod ve skocích na trampolíně absolvovali skokané na trampolíně Sokola Dvůr Králové v sobotu a v neděli v Liberecké hale Orionka.

V sobotním závodě startovala naše děvčata ve svém prvním závodě na trampolíně a dosáhla výborných výsledků. V kategorii dívek ročníku 2012 a mladších s povinnou sestavou L1 nás reprezentovala Lucie Jonová která si zajistila postup do pětičlenného finále a obsadila 4. místo.

Se stejnou sestavou v kategorii dívek 2011 a starších obsadila Andrea Hlavatá 2. místo a Tereza Rapáčová 8. místo. V neděli se již závodilo v obtížnějších sestavách. V kategorii dívek se sestavou L4 obsadila ve svém prvním závodě Zuzana Dušková 13. místo. Další naši závodníci si ve svých kategoriích zajistili postup do finále. V dívkách L6 obsadila Anna Svobodová 3. místo a Karolína Jonová 5. místo. V žácích ve stejné kategorii obsadil Šimon Kulveit 2. místo. V synchronních dvojicích se sestavou L6 se dvojice Anna Svobodová – Karolína Jonová dopustila chyby v povinné sestavě a obsadila 4. místo.