Dnes je pátek 17. května 2024
a svátek slaví Aneta, zítra slaví svátek Nataša.

Jste 16195528. návštěvník našich stránek.

- články
6. 5. 2007 - Vydařený Tajný výlet
Na 5. května jsme naplánovali pro sokolské předškoláčky a žactvo Tajný výlet . Kam? No to bylo přece tajné!

2. 5. 2007 - Krajský atletický pohár nejmladšího žactva klepe na dveře
Příští čtvrtek proběhne v Týništi nad Orlicí 1. kolo Krajského přeboru nejmladšího žactva. Naši jednotu budou zastupovat dvě družstva. Družstvo dívek a letos poprvé také družstvo chlapců. Přejeme všem závodníkům mnoho úspěchů!

1. 5. 2007 - Zahajovací závody v atletice
Oddíl atletiky při T.J. Dvůr Králové n. L. uspořádal ve středu 25. 4. zahajovací závody v lehké atletice, kterých se zúčastnilo také 11 dívek ze Sokola. Výborného výsledku dosáhla děvčata ve skoku vysokém, kde si A. Šedivá utvořila nový osobní rekord 147 cm a mladší žákyně K. Malá při druhém startu skočila 130 cm.

1. 5. 2007 - Tajný výlet se Sokolem
V sobotu 5. května pojedou děti z oddílu předškoláků, žactva, atletiky a gymnastické přípravky na tajný výlet. Sraz v 7. 45 hodin na vlakovém nádraží. Bližší informace u vedoucích uvedených oddílů.

1. 5. 2007 - Župní atletické závody
V neděli 13. května se konají v Trutnově župní atletické závody. Odjezd všech závodníků je v 7.25 hodin od gymnázia. Bližší informace ZDE.

7. 4. 2007 - Pět medailí z Jaroměřského klokana
Ve středu 4. 4. jsme se zúčastnili závodu ve skoku vysokém, na který nás pozvali atleti ze spřáteleného atletického oddílu Sokola Jaroměř. Závodu se zúčastnilo 9 našich dívek, které vybojovaly 5 medailí.

2. 4. 2007 - Přebor ČOS v Kolíně
1.dubna se konal v Kolíně za překrásného počasí Přebor ČOS v přespolním běhu. Závodu se zúčastnilo přes 150 závodníků ze 14 sokolských jednot. Naši jednotu reprezentovaly mladší žákyně A. Hurdálková a L. Nápravníková, dorostenka K. Grohová a dorostenec M. Janíček. K Grohová vybojovala ve výborně obsazeném závodě titul přebornice ČOS.

31. 3. 2007 - Andrea Šedivá vítězkou Úpické laťky
Tři závodnice z naší jednoty se zúčastnily tradičního závodu ve skoku vysokém, 17. ročníku Úpické laťky. Starší žákyně Andrea Šedivá si odnesla pohár za vítězství ve své kategorii. Další výsledky a fotografie najdete zde.

27. 3. 2007 - Výsledky velikonočního závodu na překážkové dráze
Cvičitelé oddílů předškolních dětí, žactva a atletiky připravili pro děti velikonoční závod na překážkové dráze. Zde najdete výsledky závodu.

10. 3. 2007 - Šibřinky objektivem Jana Bartoše
Podívejte se na snímky ze šibřinek Na strašidelném hradě, které vyfotografoval Jan Bartoš.