Dnes je pondělí 29. dubna 2024
a svátek slaví Robert, zítra slaví svátek Blahoslav.

Oddíl atletiky - články
24. 1. 2023 - Gymnasté si ochočují doskočnou hrazdu
Doskočná hrazda je ve všestrannosti disciplínou dorostenců. Naši kluci už se s ní perou a postupně ji ochočují. Dá to fušku.

24. 1. 2023 - Kluci trénují na akademii
Podívejte se, jak si kluci podmaňují koně na šíř. Pilně trénují, aby mohli své cvičení předvést na akademii. Akademie se blíží, bude se konat ve středu 22. ledna. Moc se těšíme na všechny diváky!

24. 1. 2023 - Sokolští táborníci se sejdou v sokolovně
Máte rádi pobyt v přírodě a táboření? Potom je přesně pro vás určeno zimní táborové setkání, které se koná již tuto neděli v sokolovně. Nejenže si určitě užijete zábavné hry a soutěže, dozvíte se také, co se letos na Ježkově chystá! Tak neváhejte a přijďte v neděli ve 14 hodin do sokolovny! Těší se na vás táboroví vedoucí.

22. 1. 2023 - Sokolská akademie oslaví významné výročí
Přesně za měsíc se bude konat velká akademie Sokola Dvůr Králové n. L. ke 160. výročí svého založení. Připravujeme dvě vystoupení pro školy a jedno odpolední vystoupení pro rodiče, prarodiče a naše příznivce. Těšíme se na všechny diváky, kteří s námi přijdou oslavit toto výjimečné výročí. Vaši sokolové.

30. 12. 2022 - Vánoční vystoupení gymnastek a gymnastů
Podívejte se na záznam z Vánočního vystoupení gymnastek a gymnastů.

12. 12. 2022 - Pět medailí z Vánočního závodu v gymnastice
Naši chlapci se v sobotu zúčastnili Vánočního závodu v gymnastice, který se konal v Trutnově. Ve dvojboji na kruzích a akrobacii vybojovali celkem pět cenných kovů. Zlatou si odvezl M. Lukáš, A. David a D. Báča, stříbro přidali M. Holan a J. Dušek. Všichni kluci podali soustředěný výkon. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci jednoty!

2. 12. 2022 - Atletický adventní kalendář
Také atleti mají svůj adventní kalendář, tak pěkně popořadě!

2. 12. 2022 - Adventní kalendář gymnastů
V tomhle kalendáři najdete to nejlepší z gymnastického oddílu kluků!

2. 12. 2022 - Sokolský adventní kalendář!
Kalendář plný cviků připravila Evička pojďte si zasportovat!

3. 11. 2022 - Testování atletů a gymnastů
Již po třetí proběhlo s odstupem dvou měsíců testování atletů a gymnastů. Video představuje dvě z pěti disciplín, které absolvovali. Dalšími disciplínami byl Jacíkův test, hod drátěnkou a člunková běh na 20 m.