Dnes je pondělí 29. dubna 2024
a svátek slaví Robert, zítra slaví svátek Blahoslav.

Oddíl atletiky - články
4. 2. 2022 - Co se učí učí kluci v gymnastice?
Na to se můžete podívat - na tomto videu uvidíte, jak se právě naučili nejmenší hoši toč vzad a jak se ti starší činí na koberci a na bradlech.

4. 2. 2022 - Fotky z víkendového soustředění žáků
Celý víkend věnovali kluci gymnastice pod vedením Trenéra gymnastiky Dana Klimeše. Můžete se podívat, jak jim to šlo.

16. 1. 2022 - Gymnasté měli soustředění!
SK Plhov Náchod nás pozval na své jednodenní soustředění. Tuto příležitost využilo hned osm našich gymnastíků, kteří od devíti ráno do pěti odpoledne posilovali, zpevňovali, cvičili na nářadí a také se bavili. Jak okomentoval soustředění náš Tomáš - prima zábava na celý den! Hoši navázali nová kamarádství, viděli, jak cvičí náchodští kluci. A s novou motivací se pustí do další práce. Za čtrnáct dní nás čeká dvoudenní soustředění v Polici nad Metují. Už se na něj moc těšíme! Poděkování patří Jarče Pavlovičové, která včerejší soustředění zorganizovala. Bylo to moc prima!

9. 1. 2022 - Zimní hrátky v Sokole
Ve středu jsme si v Sokole užili zimní hrátky. Venku sice bylo právě jaro, ale v sokolovně panovala ta pravá zima. Padaly vločky, stavěli jsme sněhuláky, sáňkovali jsme i lyžovali. Všechny aktivity připravila a vymyslela cvičitelka Andrejka Erbenová a všichni účastníci se výborně bavili. Děkujeme, Andrejko! Těšíme se na další Tvoje nápady.

29. 12. 2021 - Video z Vánočního vystoupení
Nabízíme vám záznam z Vánočního vystoupení gymnastek a gymnastů.

27. 12. 2021 - Vánoční vystoupení gymnastek a gymnastů
Na minulou středu připravily oddíly gymnastiky starších žákyň a žáků vánoční vystoupení, na kterém předvedli gymnasté i gymnastky ochutnávku ze svého cvičení. Nechyběly ani sestavy, které měli cvičenci připraveny na Team Gym, a kterého se nakonec kvůli karanténě nemohli zúčastnit. Více fotografií nabídneme později, stejně jako videozáznam, který jsme pořídili. Fotografovala Janča Špatenková

23. 12. 2021 - Radostné Vánoce a šťastný rok 2022!
Přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a nejen sportovních zážitků!

21. 12. 2021 - Vánoční karneval 2021
V pondělí 20. prosince si děti z oddílů všestrannosti a atletiky užily svůj Vánoční karneval. Na hladkém průběhu se podílelo dvacet pořadatelů z řad cvičitelů a starších cvičenců. Všichni si užili to pravé karnevalové veselí. V závěru jsme si zazpívali koledu a popřáli si krásné Vánoce a šťastný rok 2021. To samé přejeme také všem našim cvičencům a příznivcům!

16. 12. 2021 - Vzpomínka na Vánoční karneval 2019
Pojďme si společně připomenout Vánoční karneval, který jsme pořádali přede dvěma lety. To nám ty dětičky povyrostly.

9. 12. 2021 - Mikulášské hodiny v Sokole
Včera se zastavil Mikuláš se svým průvodem v oddíle předškolních dětí. Hodina byla výjimečná nejen touto vánoční návštěvou. Už před cvičením navštívili sokolovnu pracovníci Památníku Lidice s cílem natočit rozhovory se starostkou župy sestrou Helenou Rezkovou a vzdělavatelkou župy sestrou Pavlínou Špatenkovou. Rozhovory se točily okolo sokolského odboje za druhé světové války a okolo sokolských idejí vůbec. V příštím roce si totiž připomeneme 80 let od heydrichiády. A právě měsíce heydrichiády zasáhly velmi citelně sokolský odboj. Sestry H. Rezková a P. Špatenková před časem zmapovaly osudy členů sokolské župy Podkrkonošské v knize Nebylo jim souzeno žít. Hosté z Lidic natočili nejen rozhovory, ale také cvičení nejmladších sokolíků jako důkaz, že Sokol stále žije a také milou mikulášskou návštěvu.