Dnes je čtvrtek 16. května 2024
a svátek slaví Přemysl, zítra slaví svátek Aneta.

Oddíl atletiky - články
13. 5. 2006 - Naši závodníci na župním přeboru v atletice
V sobotu 13. května se konal v Jaroměři župní přebor v atletice, kterého se zúčastnilo 185 závodníků. Mezi nimi také 54 závodníků z naší jednoty. Jejich výsledky najdete zde.

13. 5. 2006 - Předprodej vstupenek na sletová vystoupení v Praze
Podle upřesňující informace společnosti Sazka a.s., hlavního distributora a prodejce vstupenek na hromadná vystoupení na Strahově, bude prodej prostřednictvím online terminálů a internetových objednávek zahájen v pátek 19. května 2006. Bližší informace získají zájemci od uvedeného dne na internetové adrese http://www.sazkaticket.cz .

11. 5. 2006 - Nejmladší děvčata na 1. kole krajského přeboru v atletice
Dvě družstva našich nejmladších děvčat zahájila prvním kolem letošní Krajský přebor družstev v atletickém čtyřboji. Zde si přečtete, jak se dařilo našim děvčatům.

11. 5. 2006 - Informace o regionálním sletu v Hradci Králové
Zde najdete informace o průběhu regionálního sletu v Hradci Králové, který se koná 28. 5. 2006

6. 5. 2006 - Tip na výlet pro ježkovské táborníky a nejen pro ně
První květnový den jsme navštívili muzeum Dr. Emila Holuba v Holicích, abychom načerpali trochu té africké inspirace pro nadcházející tábor. Nafotili jsme také pro vás něco z té africké atmosféry.

6. 5. 2006 - Vzkaz pro ježkovské táborníky
Žádáme všechny, kdo dosud neodevzdali přihlášku na tábor, aby tak neprodleně učinili!!! Dále u většiny již přihlášených táborníků postrádáme fotografii v papírové či elektronické podobě.

5. 5. 2006 - Informace o župních atletických závodech v Jaroměři
Župní přebor v atletice se koná 13. května 2006 v Jaroměři. Informace pro závodníky najdete zde.

1. 5. 2006 - Naše gymnastky na mistrovství republiky
O víkendu 29. -30. 4. soutěžila naše děvčata na MČR v soutěži Team - Gym. Obě družstva obsadila výborná 5. místa. Družstvo do 11 let ztrácelo na 3. místo 0,05 bodu.

29. 4. 2006 - Královédvoráci na předsletové akademii v Úpici
'''Královédvorští cvičenci''' vystoupili na předsletové akademii v Úpici ve čtyřech sletových skladbách. Jak se nám vystoupení vydařilo si přečtěte zde.

29. 4. 2006 - První předsletové vystoupení
Sokolská jednota v Úpici připravila na sobotu 29. 4. předsletovou akademii, na které se představili cvičenci z osmi sokolských jednot (Úpice, DK, Náchod, Česká Skalice, Studnice, Nový Hrádek, Rtyně v Podkrkonoší, Jaroměř) v sedmi sletových skladbách. Bylo to vůbec první sletové vystoupení nadcházejícího XIV. všesokolského sletu v celé České republice.