Dnes je sobota 18. května 2024
a svátek slaví Nataša, zítra slaví svátek Ivo.

Jste 16207505. návštěvník našich stránek.

Oddíl atletiky - články
28. 8. 2020 - Zahajujeme pravidelné tréninky a cvičení
Oznamujeme všem našim členům i dalším případným zájemcům o cvičení a sportování v Sokole, že od září začnou pravidelné tréninky a cvičení v našich oddílech. Podívejte se, kdy začíná činnost právě váš oddíl.

18. 5. 2020 - Informace o cvičení v oddílech Sokola od 18. 5.
Vzhledem k uvolňování některých opatření informujeme naše členy o tom, ve kterých oddílech se začne tento nebo příští týden cvičit.

7. 5. 2020 - Atletický oddíl zahajuje 11. 5. tréninky!
POZOR! Od pondělí budou zahájeny tréninky atletického oddílu na letním stadionu. Bližší informace najdete na fb skupině atletického oddílu. Sokolovna zatím zůstává zavřená, protože nemůžeme zajistit nařízení vlády. Sledujte zprávy na internetu.

14. 4. 2020 - Cvičení s Evičkou
Zacvičit si můžete i venku, třeba s Evčou.

14. 4. 2020 - Zacvičte si s Karolínkou!
Ke dnešnímu cvičení vás zve Kája!

9. 4. 2020 - Umíte skákat gumu?
Zbyl vám ještě po šití roušek kus gumy? Johanka, Terezka a Verunka pro vás natočily návod jak skákat gumu - nejdřív kotníky, pak lýtka, kolena, stehna a nakonec kyčle. Pojďte to zkusit!

31. 3. 2020 - Vzpomínka na župní přebor 2015
Tuto sobotu měl být župní přebor ve sportovní gymnastice a šplhu mužských složek a nepostupových ženských složek. Ze známých důvodů nebude nic. Připomeňte si župní přebor v gymnastice a šplhu z roku 2015.

31. 3. 2020 - Pozvánka do lesní tělocvičny
Pojďte si zasportovat se sokolíky do lesní tělocvičny!

31. 3. 2020 - Míčová školka
Dnes vám nabízíme aktivitu téměř zapomenutou, míčovou školku, kterou pro vás připravily a natočily Markétka s Bárou. Pojďte si vyzkoušet!

29. 3. 2020 - Okresní přebor ve sportovní gymnastice
Začátkem března jsme se stihli zúčastnit okresního přeboru ve sportovní gymnastice v Trutnově. Pokud vás zajímá, jak naši kluci cvičí, podívejte se na tento příspěvek.