Dnes je sobota 18. května 2024
a svátek slaví Nataša, zítra slaví svátek Ivo.

Jste 16208175. návštěvník našich stránek.

Oddíl atletiky - články
5. 11. 2019 - Seminář na téma Funkční trénink, mobilita a posilování vlastní vahou
V královédvorské sokolovně se konal seminář na téma Funkční trénink, mobilita, posilování vlastní vahou. Trenéři i sportovci si vyzkoušeli řadu nových cviků na zvýšení rozsahu iposilování. Podívejte se na fotografie.

5. 11. 2019 - Soustředění gymnastů
V Polici nad Metují se konalo víkendové soustředění gymnastů. Poličtí pozvali ke společnému trénování gymnasty z Náchoda, Jaroměře a Dvora Králové. Všichni společně si užili víkend plný sportu a zábavy.

7. 10. 2019 - Podzvičinský skokánek
Závody ve skocích na trampolíně pro začínající skokany.

29. 9. 2019 - 4. závod Českého poháru ve skocích na trampolně
V sobotu 28. 9. se v Dolní Bečvě konal další pohárový závod za účasti našich závodníků.

29. 9. 2019 - Olympiáda dětí a mládeže 2019
Šest našich závodníků se zúčastnilo letní olympiády dětí a mládeže v Liberci. Naši účast popsala Anna Svobodová.

29. 8. 2019 - Zahajujeme cvičení
Podívejte se, kdy začíná cvičit váš oddíl!

13. 8. 2019 - Další fotky z tábora v Alpách
Druhá část fotografií z letošního tábora, který v rakouském Bürserbergu pořádala župa Švýcarská.

13. 8. 2019 - Fotografie z tábora v rakouském Bürserbergu
Podívejte se na první část fotek z tábora v rakouském Bürserbergu, kterého se účastnili i sokolové ze Dvora Králové n. L.

2. 6. 2019 - Skokané na trampolíně mají za sebou 3 závody Českého poháru
Nejlépe si vedli Bára Schejbalová, která si zajistila postup na MR žactva a družstev, Anna Vodehnalová postup na MR družstev a Tobiáš Kulveit který má jistý postup na MR žactva i družstev a ve třetím závodě ČP si zajistil postup na MR Juniorů které se koná 9. 6. ve Dvoře Králové.

22. 4. 2019 - Krajský přebor ve sportovní gymnastice
Můžete se podívat, jak cvičili naši hoši na krajských přeborech ve sportovní gymnastice.