Dnes je středa 24. dubna 2024
a svátek slaví Jiří, zítra slaví svátek Marek.

Tábor sokola Dvůr Králové na tábořišti Ježkov - články
7. 1. 2006 - Zima na Ježkově
29. 12. si udělal Mirek výlet na Ježkov, aby zkontroloval tábořiště. N místě zjistil, že i na Ježkově řádila vichřice. Statný smrk za jehlánkem nevydržel nápor větru a zlomil se. Naštěstí spadl za boudičkami a nic nepoškodil. Při předchozí návštěvě někdy v listopadu jsme zjistili, že nám nezvaní návštěvníci ukradli všechny lavičky okolo ohniště a také celou hromadu dřeva.

7. 1. 2006 - Podzimní den na Ježkově
Podzimní den na Ježkově 29. 10. jsme se sešli na Ježkově, abychom trošku pracovali, ale hlavně, abychom oslavili ukončení Jiříkových studií. Jiřík převzal dary, mezi nimiž nechyběl pas do Afriky a potom jsme se věnovali obžerství, které zahájil poslední opečený špekáček roku 2005. Následovalo několik chodů různých laskomin, mezi kterými všechny zaujal Mirčin ovocný koláč. Uznání sklidil také Jiříkův vlastnoručně vytvořený nepečený dort. Bylo nádherné podzimní počasí, na Ježkově bylo nádherně. Barevné listí na stromech jen zářilo ve svitu slunce. Tak, Ježkove, zase na jaře!

7. 1. 2006 - Pozvánka na tábor 2006
Pozvánka na tábor 2006 Tento zvací dopis obdrželi všichni účastníci zimního setkání, ale platí i pro ostatní zájemce.

6. 1. 2006 - Vzhůru do Afriky
Tak už je jasné, že na letošním táboře budeme putovat do Afriky. Na zimním setkání ježkovských táborníků nás přišel na svou expedici pozvat sám cestovatel doktor Emil Holub.

11. 12. 2005 - Táborníci z Ježkova se sešli
Na svém druhém zimním setkání se v sobotu 10. 12. sešli ježkovští táborníci. Čekaly na ně hry, soutěže a trošinku ručních prací. Mezi táborníky zavítal také Dr. Emil Holub, aby je pozval na expedici do Afriky, kterou hodlá uskutečnit v příštím roce v červenci.V závěru shlédli přítomní film o letošním táboře.

2. 12. 2005 - 10. 12. se sejdou ježkovští táborníci
10. prosince mají v sokolovně sraz bývalí, současní i budoucí táborníci z Ježkova. Přijďte si také zavzpomínat na chvíle strávené v táboře pod sokolskou vlajkou! Začátek je v 15 hodin, v závěru setkání bude promítnut film o letošním táboře. BUDE ODTAJNĚNA ETAPOVÁ HRA NA ROK 2006! U toho nesmíte chybět.

6. 11. 2005 - Zimní sraz ježkovských táborníků
Chcete si připomenout krásné chvíle na letošním táboře? Tak určitě přijďte 10. 12. do sokolovny. Připravili jsme pro vás od 15 hodin zábavné odpoledne, v jehož závěru bude promítnut 100- minutový film o našem letošním táboře.