Dnes je úterý 30. dubna 2024
a svátek slaví Blahoslav, zítra je svátek práce

Trampolíny - články
18. 10. 2012 - 4. závod Českého a Žákovského poháru 2012
V neděli 7.10.2012 se uskutečnil v Liberci 4. závod Českého a Žákovského poháru ve skocích na trampolíně.

2. 5. 2012 - Fotky ze závodů na trampolíně
Všechny fotky z našich závodů na trampolíně od Josefa Jiráčka najdete zde.

2. 5. 2012 - Celkové výsledky závodů ve skocích na trampolíně
Výsledky všech závodů najdete na www.trampolinescore.com

2. 5. 2012 - Oddíl skoků na trampolíně úspěšně vstoupil do nové sezony
V Litoměřicích se v sobotu a v neděli 28 a 29. 4. konaly dva závody kterého se zúčastnilo devět našich skokanů.

17. 4. 2012 - Velikonoční soustředění.
Soustředění oddílu skoků na trampolíně.

4. 4. 2012 - Na valné hromadě Sokola se odměňovalo i vystupovalo
Ve středu 4. dubna se konala Valná hromada Sokola Dvůr Králové za účasti sedmdesáti lidí. Valnou hromadu zahájila jednatelka jednoty A. Motalová, která vyzvala přítomné k minutě ticha za cvičitelku Z. Sobotkovou, která zemřela v neděli. Účastníci poté vyslechli zprávu náčelnice Jitky Karešové o činnosti v uplynulém roce, zprávu vzdělavatelky P. Špatenkové ke 150. výročí Sokola a dále zprávu o hospodaření, kterou přednesla S. Lokvencová a zprávu revizní komise od A. Novákové. Bývalá náčelnice, dnes místostarostka jednoty, J. Pivcová převzala u příležitosti životního jubilea z rukou A. Motalové pamětní list, jako poděkování za práci pro Sokol. Následovalo odměňování sokolských sportovců, kteří v loňském roce výborně reprezentovali Sokol v župních, krajských i republikových soutěžích. Odměněno bylo celkem 50 sportovců. Přičemž někteří reprezentovali Sokol hned v několika sportovních odvětvích. V závěru schůze vystoupili cvičenci ve sletových skladbách, kterých se ve Dvoře Králové nacvičuje osm. Cvičencům se cvičení, které bylo poprvé v originálních sletových úborech, vydařilo. Pozváním na okrskový slet ve Dvoře Králové, který se bude konat v prostorách zimního stadionu 28. dubna od 14 hodin byla valná hromada ukončena.

20. 12. 2011 - Poslední závod letošního roku
Skokané na trampolíně absolvovali závod v Tyršově domě v Praze s dobrými výsledky.

19. 12. 2011 - 4. závod Českého a Žákovského poháru
Skokané na trampolíně absolvovali poslední finálový závod letošního roku.

4. 12. 2011 - Oblastní a Župní přebor, náborový závod
Tento závod se konal v naší tělocvičně 19. 11. 2011 a byl určen všem zájemcům o skoky na trampolíně.

16. 10. 2011 - 3. závod Českého a Žákovského poháru
Sokol Kampa byl přadatelem dalšího závodu kterého se zúčastnily dvě naše závodnice.