Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

Trampolíny - články
4. 7. 2007 - Juniorské a seniorské Mistrovství České republiky ve skocích na trampolíně.
Naše závodnice Petra Rychterová se zúčastnila juniorského MČR.

14. 6. 2007 - Zpravodaj královédvorského Sokola je na světě!!!
Po více než 10 letech jsme vzkřísili tradici zpravodaje naší sokolské jednoty. Královédvorský sokolík by měl vycházet dvakrát do roka. Naším cílem je informovat členy i širokou veřejnost o našich aktivitách a úspěších. Zpravodaj lze získat v sokolovně.

30. 5. 2007 - Český závod věkových skupin
V Rožnově pod Radhoštěm se konal 26. května další závod ve skocích na trampolíně.

30. 5. 2007 - 2. a 3. závod Českého poháru ve skocích na trampolíně
Naši skokané se zúčastnili závodů v Liberci a Praze.

30. 5. 2007 - Litoměřický kalich
Další závod našich skokanů na trampolíně.

19. 4. 2007 - Skokané na trampolíně zahájili další ročník Českého poháru.
1.Závod Českého a Žákovského poháru poprvé v Odolene Vodě.

4. 4. 2007 - Kalendář závodů v roce 2007
Přehled závodů Českého poháru,Mistrovství republiky a Přeboru ČOS.

4. 4. 2007 - Oddíl skoků na trampolíně zahájil novou sezónu
V prvním závodě letošního roku v Praze předvedli naši závodníci dobré výkony.

4. 3. 2007 - Valná hromada královédvorského Sokola
V pátek 2. 3. se konala valná hromada Sokola Dvůr Králové n. L. Sedmdesátka účastníků nejprve uctila památku členů Sokola, kteří nás opustili v průběhu roku 2006, dále vyslechla zprávy o činnosti a hospodaření a zprávu revizní komise. Proběhly volby do výboru Sokola. Oceněnění převzali cvičitelé, kteří v loňském roce vedli nácviky sletových skladeb, trenéři sportovních oddílů a někteří činovníci. Program zpestřilo vystoupení dívek z oddílu sportovní gymnastiky, které zacvičily svoji skladbu Team - Gym a vystoupení členů oddílu skoků na trampolíně. Zde najdete několik fotografií P. Špatenkové z valné hromady.

28. 2. 2007 - Přebor župy Podkrkonošské a oblastní přebor
V naší tělocvičmě se konal první letošní závod určený všem zájemcům o skoky na trampolíně.