Dnes je pátek 26. dubna 2024
a svátek slaví Oto, zítra slaví svátek Jaroslav.

Trampolíny - články
5. 12. 2016 - Skokané na trampolíně absolvovali v posledních dvou týdnech tři významné závody
Prvním byl Český závod věkových skupin v Dolní Bečvě, další dva pak Mistrovství České republiky žactva a Přebor ČOS, které se konaly ve Dvoře Králové a naši zástupci si vedli výborně. Opět, po několika letech, máme nejlepší synchronní dvojici v ČR za rok 2016 v kategorii chlapců 9 - 10 let. Jsou to Tobiáš Kulveit a Jakub Kňákal, přeborníkem ČOS v mladších žácích se stal Erik Motal.Na Mistrovství České republiky vybojovala naše dvojice žáků T.Kulveit a E. Motal stříbrné medaile.

30. 11. 2016 - Pozvánka na Žákovské mistrovství ČR a Přebor ČOS ve skocích na trampolíně
TJ Sokol Dvůr Králové pořádá v sobotu 3. 12. Žákovské mistrovství ČR a v neděli 4. 12. Přebor ČOS ve skocích na trampolíně. Akce se konají ve sportovní hale na Wolkerově nábřeží.

17. 10. 2016 - Podzvičinský skokánek
Závod ve skocích na trampolíně pro začátečníky i pokročílé.

9. 10. 2016 - Mezinárodní závod přátelství
V Jablonci nad Nisou se konal významný mezinárodní závod ve skocích na trampolíně, kterého se zúčastnil i náš zástupce a reprezentoval Sokol Dvůr Králové dobře.

15. 9. 2016 - Přijďte na Noc sokoloven!
V letošním roce se naše jednota také přihlásila k projektu Noc sokoloven. Tento projekt zve do sokoloven lidi, kteří se zajímají o činnost Sokola a chtějí nahlédnout sokolům pod pokličku. V pátek 23. září můžou všichni zájemci navštívit trénink oddílu trampolín od 16 do 17.30 hodin, dále trénink florbalu od 17. 30 do 18.30 hodin. Od 18.45 do 20 hodin budou v sokolovně k vidění gymnastky a gymnasté. Děvčata představí vystoupení, které připravily pro mezinárodní festival Eurogym, hoši zase trénink na nářadí. Zveme srdečně všechny rodiče i další příznivce, aby se přišli podívat na naše sportovce v akci.

14. 9. 2016 - Prázdninové soustředění oddílu trampolín
Týdeního soustředění se zúčastnilo celkem osm našich členů o které se starali tři cvičitelé a treneři.

12. 7. 2016 - Prázdninové aktivity Sokola
První červencový den zahájilo 22 sokolíků prázdniny se Sokolem. Vypravili jsme se do nedalekého Trutnova po stopách bitvy u Trutnova v roce 1866. Starší děti připravily stopovanou pro mladší. Cesta nás zavedla do nedalekého lesoparku, ve kterém jsme na workoutovém hřišti prožili příjemné odpoledne. Výlet se velmi vydařil. V minulém týdnu prožili své sportovní soustředění trampolinisté, pět našich juniorů se účastnilo Prázdninové školy ČOS, kterou zakončili složením cvičitelských zkoušek. Nyní čeká na děti tradiční tábor na Ježkově. V srpnu se pak někteří zúčastní mezinárodního sokolského tábora v rakouských Alpách. Závěr prázdnin bude patřit sportovnímu soustředění atletů a gymnastů. Hezké prázdniny všem!

5. 6. 2016 - 3. závod Českého a Žákovského poháru ve skocích na trampolíně
V dalším pohárovém závodě se třem našim závodníkům dařilo.

23. 5. 2016 - Skokan Odolky
Devět našich závodníků se zúčastnilo závodů ve skocích na trampolíně v Odolene Vodě a přivezli 4.zlaté medaile.

26. 4. 2016 - Český pohár a Litoměřický kalich
Naši skokané na trampolíně se zúčastnili dvou závodů v Litoměřicích.