Dnes je sobota 20. dubna 2024
a svátek slaví Marcela, zítra slaví svátek Alexandra.

Tanec - ANGELES Dance Group - články
12. 3. 2020 - Sokol Dvůr Králové ruší všechny tréninky a cvičení
Oznamujeme všem našim členům, že všechny tréninky a cvičení jsou do odvolání zrušeny. Sokolovna je zavřená.

28. 2. 2016 - Valná hromada
Zveme všechny členy a příznivce na valnou hromadu, která se koná v pátek 11. března od 17 hodin v sokolovně.

17. 12. 2013 - Angeles dance group připravil pro své příznivce vánoční vystoupení
V úterý 17. prosince se konalo vánoční vystoupení taneční skupiny Angeles dance group, která pracuje pod křídly Sokola. Příběh dvou děvčátek, která na staré půdě najdou kouzelnou knihu a díky ní prožijí krásné vánoční dobrodružství přilákalo již tradičně velké množství diváků. Zde nabízíme fotografie P. Špatenkové.

3. 2. 2008 - Fotografie ze Sokolské akademie
380 fotografií Petra Škody ze slavnostní Sokolské akademie ke 145. výročí založení Sokola ve Dvoře Králové nad Labem.

28. 11. 2007 - Další úspěch taneční skupiny Angeles Dance Group
Ve čtvrtek 22. 11. 2007 se již po několikáté vydala taneční skupina Angeles na cestu do německé Riesy, kde se konalo mistrovství světa v show dance. Tanečníci jeli bojovat s produkcí "Labyrinth of creatures"...

11. 12. 2006 - Fotogalerie z Vánoční show Angeles dance group
Fotogalerie z Vánoční show konané 7. 12. 2006 v hale Základní školy Strž. Show pořádala taneční skupina Angeles dance group, která pracuje pod hlavičkou naší jednoty, ZUŠ Dvůr Králové n. L. a Loko Trutnov. Jako hosté vystoupily gymnastky ze Sokola Dvůr Králové s pódiovými skladbami, akrobacií a skoky na trampolíně, děti ze ZUŠ Dvůr Králové a brejkaři z Trutnova. Fotografoval Petr Škoda

30. 11. 2006 - Veronika Havranová, Eliška Karešová a Veronika Vysloužilová o úspěchu Angeles na MS
A je to zase tady. Po náročních trenincích jsme se vydali 24.11.2006 na mistrovství světa do německé Riesy s formací Gorgony a produkcí Lord of the Rings. Zde najdete povídání Verči Havranové a také zážitky Elišky Karešové a Verči Vysloužilové.

24. 11. 2006 - Produkce Pána prstenů i juniorská formace Gorgony vybojovaly na MS v Německu úžasné 3. místo!!!!!
26. 11. Skvěle se dařilo tanečnicím a tanečníkům z taneční skupiny Angeles dance group na mistrovství světa v Show dance v německé Riese. V pátek večer zasáhla do bojů produkce Pána prstenů, která vybojovala nádherné 3. místo, juniorská formace Gorgony postoupila nejprve do semifinále, poté i do finále, kde svůj výkon tanečníci korunovali skvělou bronzovou medailí. Všem tanečnicím a tanečníkům a především jejich trenérce Táně Kačkošové blahopřejeme!!!!!!!!

23. 11. 2006 - Angeles míří do Německa
Taneční skupina Angeles dance group míří tento týden na MS, které se koná v německé Riese.

4. 10. 2006 - Tanec - Junioři jedou na mistrovství Evropy
Zítra ve 22 hodin jedou junioři na mistrovství Evropy do Maďarského Dunaujvároše se skladbou Gorgony, první kolo mají v pátek, všichni jim držme pěsti.