Dnes je pátek 19. dubna 2024
a svátek slaví Rostislav, zítra slaví svátek Marcela.

Tanec - ANGELES Dance Group - články
26. 6. 2006 - Již 50 tisíc návštěvníků vstoupilo na naše stránky
O tomto víkendu jsme přivítali již 50 000. návštěvníka našich stránek. Od listopadu 2005 vstoupilo na naše stránky 25 000 lidí. Děkujeme všem našim návštěvníkům za přízeň a slibujeme, že budeme i nadále přinášet co možná nejaktuálnější informace o dění v naší jednotě a v Sokole vůbec.

4. 6. 2006 - Hlavňáci na MČR v Prostějově
V pátek bojovali tanečníci z Angeles dance group na mistrovství ČR. Show dance formace Tetsujin skončila na 8. místě a nepostoupila do finále, taneční kompozice Splynutí se probojovala do finále a skončila na krásném 4. místě.

3. 6. 2006 - Sobotní Krkonošské noviny o královédvorských sokolech
V sobotních Krkonoškách najdete obsáhlý článek o úspěších našeho mladšího žactva na přeboru ČOS i s fotografií a také článek o Angeles Dance group.

1. 6. 2006 - První červnový víkend opět nabitý
Také první červnový víkend čeká na sokolské sportovce několik důležitých akcí. Hlavňáci z Angeles promluví do soutěží na MČR v Prostějově, starší žákyně, dorostenky a žena budou závodit na přeboru ČOS v sokolské všestrannosti v Praze, trampolinisty čeká Český závod věkových skupin v Rožnově, atletky budou soutěžit ve 2. kole KPD staršího žactva v Hradci Králové a 35 cvičenců vystoupí ve čtyřech sletových skladbách na krajském sletu v Pardubicích.

23. 5. 2006 - Juniorská formace Gorgony na MČR třetí
20. 5. se v Hradci Králové konalo MČR v show dance formacích. Taneční skupinu ADG na této soutěži úspěšně reprezentovala skladba Gorgony v podání juniorů, kteří skončily na nádherném 3. místě a kvalifilovali se tak do vyšší soutěže.

17. 5. 2006 - Víkend bude opět ve znamení soutěží a sletového vystoupení
O víkendu 20. - 21. 5. mají sokolové opět napilno. Junioři budou bojovat se svými formacemi Gorgony a Nálada na mistrovství České republiky v Hradci Králové, starší žákyně zahájí 1. kolem krajskou atletickou soutěž a cvičenci z oddílů sokolské všestrannosti se chystají na předsletové vystoupení na Novém Hrádku.

13. 5. 2006 - Hlavňáci soutěžili na Mistrovství Čech
Tanečníci z Angeles dance group dnes soutěží se svými skladbami show dance Tetsujin a taneční kompozice Splynutí na Mistrovství Čech v Kladně. Držíme všem hlavňákům palce!!!

6. 5. 2006 - Gorgony zvítězily na Mistrovství Čech!!!
V sobotu 6. 5. soutěžili juniorští tanečníci z Angeles dance group na Mistrovství Čech. Show dance formace Gorgony vybojovala skvělé první místo a postupuje na MČR v roli favorita, taneční kompozice Nálada postupuje na MČR také, a to ze 7. pozice.

29. 4. 2006 - Dětské skladby na Mistrovství Čech
29. 4. a 30. 4. soutěžili tanečníci dětské věkové kategorie ze skupiny Angeles dance group na FDT Mistrovství Čech v Kongresovém centru v Praze.

1. 12. 2005 - Tanečníci z Angeles dance výborně reprezentovali Českou republiku
Zde nabízíme výsledky, kterých dosáhli naši tanečníci a tanečnice na největším světovém tanečním šampionátu, kterého se za šest dní zúčastnilo 2500 tanečníků v 16 kategoriích. --->