Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

Tanec - ANGELES Dance Group - články
18. 11. 2005 - Angeles Dance se chystá na mistrovství světa
Taneční skupina Angeles se připravuje na svoji nejvyšší soutěž, kterou je mistrovství světa. Držíme našim tanečníkům palce, aby v obrovské konkurenci uspěli!

15. 11. 2005 - Velká taneční a sportovní show
Sportovní hala ve Strži byla dějištěm společného vystoupení taneční skupiny Angeles dance, gymnastického oddílu Sokola a dětí ze ZUŠ. Divákům se konečně naskytla možnost shlédnout na domácí půdě pódiové a taneční skladby a eurotýmová vystoupení.

3. 11. 2005 - Evropské zlato v tanečních show pro ANGELES
V dalekém Bělehradě se 1.zářijový víkend uskutečnilo letošní Mistrovství Evropy v tanečních show. Celá soutěž probíhala v nádherném kongresovém komplexu Sava Centar, jež patří v hlavním městě Srbska a Černé Hory mezi ty nejluxusnější.