Dnes je úterý 16. dubna 2024
a svátek slaví Irena, zítra slaví svátek Rudolf.

Oddíl badmintonu - články
29. 9. 2010 - Badmintonisté královédvorského Sokola druzí na turnaji v Ústí nad Labem
Na prvním ročníku badmintonového turnaje v párových disciplínách Pinkálisti OPEN 2010 získala dvojice Jaroslav Imlauf, Martin Imlauf druhé místo ve čtyřhře mužů.

19. 9. 2010 - Badmintonisté zahájili novou sezónu
K prvnímu turnaji odcestovali naši badmintonisté do Jihlavy, kde se uskutečnil sedmý ročník Vysočina cupu. Nejlepších výsledků dosáhli naši hráči ve dvouhře mužů, kde jsem získali dvě umístění v první desitce.

29. 4. 2010 - Sokolovna opět v provozu
Od čtvrtka 29. 4. je sokolovna po havárii způsobené prasklým vodovodním potrubím opět v provozu.

14. 2. 2010 - Valná hromada královédvorského Sokola
V pátek 12. února se konala za účasti asi padesátky lidí valná hromada Tělocvičné jednoty Sokol Dvůr Králové n. L.

29. 12. 2009 - Badminton - Zlaté Svatoňovice, bronzový Rychnov
Tak by se daly označit největší úšpěchy, kterých badmintonisté dosáhli v turnaji nabitém konci roku, když se zúčatnisli turnajů v Rychnově n. K., Malých Svatoňovicích, Libeňskéhé péřáku a VD-cupu.

29. 12. 2009 - Badmintonisté účastníky Victor ligy
Již 5. ročník Victor ligy, který dle pořadatelů láme rekordy v počtu účastníku, má za sebou první tři kola.

28. 8. 2009 - Tento týden zahájíme nový cvičební rok
V září bude zahájen nový cvičební rok. Rozvrh najdete na internetu. Kdy konkrétně zahajují jednotlivé oddíly najdete zde.

8. 6. 2009 - Badmintonový turnaj v Rychnově n. K.
Poslední turnaj letošní sezóny, kterého se zúčastnili dvorští badmintonisté

8. 6. 2009 - Victor cup
V sobotu 2.5. vyvrcholil posledním 8. kolem letošní ročník Victor cupu