Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024
a svátek slaví Valérie, zítra slaví svátek Rostislav.

Tábořiště ježkov - články
22. 4. 2008 - Jarní brigáda na Ježkově pod taktovkou žen
Členky oddílu ddílu žen pod vedením sester Aleny Novákové a Stáni Lokvencové zorganizoval dvoudenní brigádu na Ježkově, které se zúčastnilo devět žen a dva muži.

24. 6. 2007 - Postavili jsme tábor na Ježkově!
V sobotu 23. 6. 2007, poslední předprázdninový víkend, se jako každý rok sešli dobrovolníci, kteří připravili ježkovské tábořiště k prázdninovému užívání...

12. 6. 2007 - Pro inspiraci v Dětenicích
Jelikož tábor na Ježkově klepe na dveře, rozhodli se táboroví vedoucí nasát trochu té středověké atmosféry na vlastní kůži a vypravili se do středověké krčmy v Dětenicích.

12. 5. 2007 - Brigádička na Ježkově
Využili jsme volný den 8. 5. k brigádě i k setkání na Ježkově.

22. 1. 2007 - Tábořiště Ježkov přestálo řádění orkánu
Po týdnu jsme opět zajeli na tábořiště Ježkov. Tentokrát zkontrolovat situaci po čtvrtečním orkánu. Při pohledu na les pře Doubravicí se nám zatajil dech. Co nás čeká na Ježkově? Ježkov naštěstí přestál orkán relativně dobře.

18. 4. 2006 - Jarní brigáda na Ježkově
Zveme všechny lidičky ochotné pomoci při jarním úklidu na Ježkově!!! Brigáda se koná 30. 4. 2006 od 10 hodin. S sebou si nezapomeňte pracovní oděv, dobrou náladu a nějaký ten buřtík na opékání. Případné dotazy směrujte na mail jezkov2006@seznam.cz. Brigáda se bude konat pouze za příznivého počasí!!!

1. 4. 2006 - Tábořiště Ježkov má svoji pohlednici
V letošním roce budou poprvé posílat ježkovští táborníci z tábora pohlednice s motivem našeho tábořiště. Prohlédnout si je můžete zde.

5. 2. 2006 - Vzpomínka na zakladatele tábořiště Ježkov
Zakladatel tábořiště Ježkov, bratr Karel Ježek, řídící učitel, obětavý sokolský činovník a cvičitel z Doubravice, se narodil 29. května 1902.

11. 12. 2005 - Táborníci z Ježkova se sešli
Na svém druhém zimním setkání se v sobotu 10. 12. sešli ježkovští táborníci. Čekaly na ně hry, soutěže a trošinku ručních prací. Mezi táborníky zavítal také Dr. Emil Holub, aby je pozval na expedici do Afriky, kterou hodlá uskutečnit v příštím roce v červenci.V závěru shlédli přítomní film o letošním táboře.

2. 12. 2005 - 10. 12. se sejdou ježkovští táborníci
10. prosince mají v sokolovně sraz bývalí, současní i budoucí táborníci z Ježkova. Přijďte si také zavzpomínat na chvíle strávené v táboře pod sokolskou vlajkou! Začátek je v 15 hodin, v závěru setkání bude promítnut film o letošním táboře. BUDE ODTAJNĚNA ETAPOVÁ HRA NA ROK 2006! U toho nesmíte chybět.