Dnes je úterý 7. května 2024
a svátek slaví Stanislav, zítra je státní svátek - den osvobození

- články
6. 11. 2007 - Sokolíci na večeru s duchy
Poslední říjnový den jsme se opět zúčastnili Večera s duchy, který se konal v parku Schulzovy sady. Tentokrát se se Sokolem vypravilo za duchy 20 dětí a 11 dospělých. Zde nabízíme několik fotografií.

31. 10. 2007 - Sokolíci oslavili helovín
Jak rychle u nás helovín zakotvil si mohl všimnout každý. Svátek, jehož symbolem je vydlabaná dýně osvětlená svíčkou, oslovil nejen děti, ale i dospělé. Zde můžete nahlédnout, jak jsme v Sokole oslavili letošní helovín.

25. 10. 2007 - Oddíl gymnastické přípravky se představuje
Zde vám chceme představit členy oddílu gymnastické přípravky, který navštěvují kluci a holčičky od čtyř let.

22. 10. 2007 - Mistrovství České republiky žactva ve skocích na trampolíně
Petra Rychterová opět dobře reprezentovala Sokol Dvůr Králové.

7. 10. 2007 - Výborný výsledek P. Rychterové ve skocích na trampolíně.
Naše účast na 4. závodě Českého a Žákovského poháru.

6. 10. 2007 - Novinka pro nejmladší cvičence
Naše jednota nabízí další možnost ke cvičení pro nejmenší cvičence.

2. 10. 2007 - Zimní setkání ježkovských táborníků
Na neděli 25. 11. plánujeme již čtvrté zimní setkání ježkovských táborníků. Setkání v sokolovně je určeno všem bývalým, současným i budoucím ježkovským táborníkům. Na programu budou hry, výroba drobnůstek, povídání a samozřejmě promítání filmu o letošním táboře. Odtajníme také téma etapové hry pro příští rok.

2. 10. 2007 - Fotografie z župního přeboru v přespolním běhu
22. září se konal župní přebor v přespolním běhu, kterého se zúčastnilo 19 našich závodníků. Ti vybojovali celkem 13 medailí. Zde nabízíme fotografie.

2. 10. 2007 - Fotografie z Evropských atletických her mládeže
Zde vám nabízíme fotografie z EAKG - Evropských atletických her mládeže, které se konaly ve druhé polovině září a jichž se zúčastnilo také našich pět závodnic.

2. 10. 2007 - Fotografie z gymnastického soustředění
Předposlední srpnový týden se konalo gymnastické soustředění, kterého se zúčastnili také naši gymnasté a gymnastky. Zde si můžete prohlédnout fotografie P. Špatenkové.