Dnes je neděle 19. května 2024
a svátek slaví Ivo, zítra slaví svátek Zbyšek.

- články
1. 5. 2007 - Tajný výlet se Sokolem
V sobotu 5. května pojedou děti z oddílu předškoláků, žactva, atletiky a gymnastické přípravky na tajný výlet. Sraz v 7. 45 hodin na vlakovém nádraží. Bližší informace u vedoucích uvedených oddílů.

1. 5. 2007 - Župní atletické závody
V neděli 13. května se konají v Trutnově župní atletické závody. Odjezd všech závodníků je v 7.25 hodin od gymnázia. Bližší informace ZDE.

24. 4. 2007 - Další fotografie ze župního přeboru ve sportovní gymnastice a šplhu
Nabízíme vám fotografie Jana Bartoše ze sobotního župního přeboru ve sportovní gymnastice a šplhu.

24. 4. 2007 - Župní přebor ve sportovní gymnastice a ve šplhu
V sobotu 21. 4. se konal v naší sokolovně župní přebor ve sportovní gymnastice a ve šplhu. Přeboru se zúčastnilo 90 závodníků ze šesti sokolských jednot. 40 závodníků bylo z královédvorské jednoty. Naši závodníci vybojovali 11 zlatých, 16 stříbrných a 15 bronzových medailí. Na výsledky a fotografie se můžete podívat zde.

19. 4. 2007 - Skokané na trampolíně zahájili další ročník Českého poháru.
1.Závod Českého a Žákovského poháru poprvé v Odolene Vodě.

19. 4. 2007 - Delegace ČOS u prezidenta republiky
Prezident České republiky Václav Klaus přijal v pondělí 16. dubna 2007 na Pražském hradě pětičlennou skupinu představitelů České obce sokolské . Setkání se konalo u příležitosti 145. výročí založení sokolské organizace a pořízení repliky vzácného praporu, který Československé obci sokolské daroval k VIII. všesokolskému sletu v roce 1926 prezident Tomáš Garigue Masaryk, a jehož originál je uložen v Národním muzeu. Václav Klaus dekoroval prapor TGM prezidentskou pamětní stuhou.

13. 4. 2007 - Další fotografie z návštěvy prezidenta ČR ve Dvoře Králové n. L.
Nabízíme návštěvníkům našich stránek další fotografie z návštěvy pana prezidenta ve Dvoře Králové. Najdete zde nejen záběry z náměstí, ale i ze ZOO. Autorem fotografií je Jan Bartoš.

12. 4. 2007 - Návštěva prezidenta ČR ve Dvoře Králové n. L.
Ve středu 11. dubna poctil svou návštěvou naše město prezident republiky Václav Klaus s chotí. Jeho návštěva byla součástí třídenní návštěvy Královéhradeckého kraje. Podívejte se na fotografie P. Špatenkové

7. 4. 2007 - Pět medailí z Jaroměřského klokana
Ve středu 4. 4. jsme se zúčastnili závodu ve skoku vysokém, na který nás pozvali atleti ze spřáteleného atletického oddílu Sokola Jaroměř. Závodu se zúčastnilo 9 našich dívek, které vybojovaly 5 medailí.

4. 4. 2007 - Oddíl skoků na trampolíně zahájil novou sezónu
V prvním závodě letošního roku v Praze předvedli naši závodníci dobré výkony.