Dnes je neděle 19. května 2024
a svátek slaví Ivo, zítra slaví svátek Zbyšek.

- články
2. 4. 2007 - Úspěšný víkend
Víkend na přelomu března a dubna patří zatím mezi nejúspěšnější v tomto roce. V sobotu se podařilo A. Šedivé zvítězit na Úpické laťce, K. Chaloupková skončila 5. a L. Sedláková 13. Malé gymnastky zvítězily v soutěži Team-Gym na Trutnovském korbelu a v neděli přidala titul přebornice ČOS v přespolním běhu dorostenka K. Grohová, M. Janíček přidal 5., A. Hurdálková 6. a L. Nápravníková 3. místo. Všem našim závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší sokolské jednoty.

2. 4. 2007 - Přebor ČOS v Kolíně
1.dubna se konal v Kolíně za překrásného počasí Přebor ČOS v přespolním běhu. Závodu se zúčastnilo přes 150 závodníků ze 14 sokolských jednot. Naši jednotu reprezentovaly mladší žákyně A. Hurdálková a L. Nápravníková, dorostenka K. Grohová a dorostenec M. Janíček. K Grohová vybojovala ve výborně obsazeném závodě titul přebornice ČOS.

31. 3. 2007 - Výstava Zmizelé obrázky
Navštívili jste již výstavu Zmizelé obrázky? Tato výstava probíhá v současné době v královédvorském muzeu. Kousek expozice je věnována také naší sokolské jednotě, která je úzce spjata s historií města.

31. 3. 2007 - Andrea Šedivá vítězkou Úpické laťky
Tři závodnice z naší jednoty se zúčastnily tradičního závodu ve skoku vysokém, 17. ročníku Úpické laťky. Starší žákyně Andrea Šedivá si odnesla pohár za vítězství ve své kategorii. Další výsledky a fotografie najdete zde.

27. 3. 2007 - Výsledky velikonočního závodu na překážkové dráze
Cvičitelé oddílů předškolních dětí, žactva a atletiky připravili pro děti velikonoční závod na překážkové dráze. Zde najdete výsledky závodu.

23. 3. 2007 - Výstava Zmizelé obrázky ve špýcharu
Od úterý 27. 3. můžete navštívit ve špýcharu novou výstavu nazvanou Zmizelé obrázky, kterou připravili pracovníci městského muzea. Svou expozici zde má i naše sokolská jednota. K nahlédnutí budou staré i současné kroniky našeho spolku, historické fotografie, sokolské kroje a prapory naší jednoty. Nabízíme Vám několik historických fotografií z archivu naší jednoty jako předkrm.

15. 3. 2007 - Tanečníci z Angeles dance group nejlepšími sportovci ČOS
Vedoucí Angeles Táňa Kačkošová spolu s Gorgonami převzala 2. 3. v Praze v Tyršově domě ocenění pro nejlepší sportovce České obce sokolské v kategorii tanec. Byla jim předána tato krásná plaketa.

14. 3. 2007 - Trocha inspirace pro ježkovské táborníky
Nevíte jaký oděv na tábor? Nahlédněte do naší fotogalerie, která by vám mohla trošinku pomoci.

12. 3. 2007 - Výsledky víceboje žactva
5. 3. jsme uspořádali v oddíle žactva víceboj. Zde najdete výsledky.

10. 3. 2007 - Šibřinky objektivem Jana Bartoše
Podívejte se na snímky ze šibřinek Na strašidelném hradě, které vyfotografoval Jan Bartoš.